Mistrovství Moravy 2009

Žebříček B Morava - klasická trať - 18. 4. 2009

Český pohár štafet, Česká liga klubů (C) - 19. 4. 2009

aktualizováno: 27. 8. 16:41

ABM KOB MOIRA Brno

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 12) 232872 P ABM9210 Otrusina Jan 14.00 30.00 Kč ( 7) 52057 P ABM7054 Otrusinová Helena 18.00 30.00 Kč ( 16) 219256 H16B ABM9409 Obrátil Štěpán 19.00 140.00 Kč ( 1) 361974 P ABM6502 Obrátil Miroslav 20.00 30.00 Kč ( 3) 219257 D40B ABM6654 Obrátilová Naďa 27.00 140.00 Kč ( 19) 52013 D14B ABM9560 Otrusinová Jana 30.00 70.00 Kč ( 659) 219259 D12C ABM9898 Muselíková Michaela 42.00 45.00 Kč ( 9) 995859 H18B ABM9106 Hrobař Štěpán 45.00 140.00 Kč ( 2) 232736 H40B ABM6611 Mokrý Jan 69.00 140.00 Kč ( 17) 416014 H16B ABM9410 Mokrý Ondřej 74.00 140.00 Kč ( 20) 337646 D12B ABM9757 Odehnalová Tereza 77.00 70.00 Kč ( 8) 416011 D20B ABM9059 Fasurová Tereza 86.00 140.00 Kč ( 10) 49695 D18B ABM9151 Muselíková Vladislava 86.00 140.00 Kč ( 4) 232740 D40B ABM6854 Mokrá Regina 102.00 140.00 Kč ( 13) 232705 H18B ABM9211 Novotný Ondřej 110.00 140.00 Kč ( 21) 332961 D12B ABM9956 Odehnalová Klára 112.00 70.00 Kč ( 15) 331211 H16B ABM9309 Toman Filip 129.00 140.00 Kč ( 6) 332950 D35B ABM7052 Odehnalová Kamila 130.00 140.00 Kč ( 18) 232254 H14B ABM9515 Hruška Jakub 140.00 70.00 Kč ( 5) 232879 H40B ABM6909 Odehnal Roman 159.00 140.00 Kč ( 11) 53172 H18B ABM9202 Mokrý Stanislav 170.00 140.00 Kč ( 14) 332966 D18B ABM9255 Handlová Andrea 171.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2375.00 Kč

ABR A-team Bruntál

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 28) 51885 H10C ABR9904 Bobocký Roman 20.00 30.00 Kč ( 22) 7854 H45C ABR6001 Bucký Josef 41.00 50.00 Kč ( 26) 51892 H14C ABR9501 Vičan Dominik 69.00 30.00 Kč ( 29) 51891 D10C ABR9951 Sklenářová Marie 100.00 30.00 Kč ( 27) 51884 D14C ABR9553 Bucká Karolína 109.00 30.00 Kč ( 25) 51893 D20B ABR9055 Zítková Lenka 111.00 140.00 Kč ( 24) 51873 H35C ABR6302 Řeháček Petr 167.00 50.00 Kč ( 23) 51907 H35C ABR6201 Zítka Jiří 177.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

ADA TJ Spartak Adamov

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 30) 49285 HDR ADA0351 Richterová Julie 14.00 30.00 Kč ( 33) 52715 D35C ADA7451 Richterová Nataša 36.00 50.00 Kč ( 34) 52712 H20B ADA9001 Věžník Antonín 48.00 140.00 Kč ( 32) 52711 H50B ADA5505 Věžník Antonín 98.00 140.00 Kč ( 35) 253151 D14C ADA9651 Richterová Nataša 101.00 30.00 Kč ( 31) 352315 H55C ADA5113 Richter Rudolf 109.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 440.00 Kč

AOP POBO Opava,Přátele orientačního běhu Opava

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 46) 49405 D40B AOP6851 Pavelková Michaela 7.00 140.00 Kč ( 44) 416142 D35C AOP6551 Schusterová Martina 16.00 50.00 Kč ( 47) 51316 H21B AOP7101 Valík Luděk 20.00 160.00 Kč ( 36) 416168 H10C AOP0001 Valík Tomáš 25.00 30.00 Kč ( 37) 418625 HDR AOP0051 Pavelková Ema 32.00 30.00 Kč ( 52) 49430 H18B AOP9102 Melecký Karel 50.00 140.00 Kč ( 57) 52753 D16B AOP9453 Kasza Izabela 53.00 140.00 Kč ( 41) 515423 D45B AOP6151 Glabazňová Jana 54.00 140.00 Kč ( 49) 49438 H20B AOP9001 Melecký Martin 58.00 140.00 Kč ( 39) 49421 D50B AOP5451 Řezníková Renáta 59.00 140.00 Kč ( 45) 8810 D40B AOP6751 Hadačová Gabriela 77.00 140.00 Kč ( 54) 410366 H16B AOP9302 Rossmanith Vojta 84.00 140.00 Kč ( 42) 52663 H21B AOP6501 Hadač Miroslav 88.00 160.00 Kč ( 38) 52665 H65B AOP4201 Sedlář Vladimír 90.00 70.00 Kč ( 50) 8798 D20B AOP9051 Hadačová Tereza 106.00 140.00 Kč ( 48) 52453 D35B AOP7151 Kostková Jana 115.00 140.00 Kč ( 53) 995870 H18B AOP9201 Sýkora Jan 120.00 140.00 Kč ( 40) 8811 H50B AOP5801 Pavelek Luděk 123.00 140.00 Kč ( 55) 995871 H16B AOP9303 Schuster Marek 139.00 140.00 Kč ( 56) 232405 D16B AOP9352 Šarmanová Alena 143.00 140.00 Kč ( 43) 995843 H21B AOP6502 Schuster Martin 164.00 160.00 Kč ( 51) 553459 H18B AOP9101 Peřinka Jan 175.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2760.00 Kč

AOV Oddíl aktivního pohybu TJ Baní

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 60) 253128 H18B AOV9204 Šidík Petr 40.00 140.00 Kč ( 65) 336733 H12B AOV9801 Novák Pavel 46.00 70.00 Kč ( 64) 428234 H14B AOV9602 Glonek Jakub 95.00 70.00 Kč ( 61) 428263 D18B AOV9252 Světlońová Lucie 101.00 140.00 Kč ( 59) 303921 H18B AOV9201 Jendželovský Marek 105.00 140.00 Kč ( 62) 253117 D16B AOV9350 Krejčí Kateřina 128.00 140.00 Kč ( 58) 52945 H18B AOV9101 Fousek Jan 165.00 140.00 Kč ( 63) 515447 H14B AOV9502 Miksa Vojtěch 170.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 910.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 68) ? HDR ASU0149 Žoužela Tomáš 6.00 30.00 Kč ( 83) 52544 H12B ASU9747 Kašpar Jakub 11.00 70.00 Kč ( 78) 307266 H21B ASU8949 Oľhava Rastislav 12.00 160.00 Kč ( 69) ? HDR ASU0222 Plhal Jakub 24.00 30.00 Kč ( 67) ? HDR ASU0047 Prudík Lukáš 26.00 30.00 Kč ( 693) ? P ASU6549 Košák Petr 30.00 30.00 Kč neregistro ( 79) 920692 H20B ASU9003 Legerski Martin 38.00 140.00 Kč ( 66) ? H10C ASU0046 Havlíček Marek 40.00 30.00 Kč ( 76) 920666 H21B ASU8817 Navrátil Tomáš 40.00 160.00 Kč ( 74) 920685 D21B ASU8598 Vávrová Veronika 53.00 160.00 Kč ( 75) 52329 D21C ASU8599 Kolomějevová Dita 55.00 50.00 Kč ( 80) 301583 H18B ASU9148 Seitler Milan 65.00 140.00 Kč ( 70) 51882 H45B ASU6301 Kolář Rudolf 92.00 140.00 Kč ( 73) 52844 H21B ASU8419 Ježek Tomáš 112.00 160.00 Kč ( 71) 229388 H35B ASU6849 Pavlík Radek 120.00 140.00 Kč ( 82) ? H12C ASU9746 Bittner Ondřej 122.00 30.00 Kč ( 81) 352304 H18B ASU9243 Ostřanský Filip 140.00 140.00 Kč ( 72) 920688 H21CK ASU7907 Fátor Jan 167.00 30.00 Kč ( 77) 920689 H21CK ASU8942 Suchý Matěj 199.00 30.00 Kč
VKLAD CELKEM 1700.00 Kč

BBM BETA Ursus Orienteering

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 87) 416035 H12B BBM9801 Kunz Jiří 31.00 70.00 Kč ( 84) 553435 H35B BBM7101 Kunz Martin 70.00 140.00 Kč ( 85) 515468 H21B BBM7205 Fiala Jan 116.00 160.00 Kč ( 86) 410320 H14B BBM9501 Jordanov Alexandr 145.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 440.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) 49470 HDR BFM0151 Svobodová Barbora 4.00 30.00 Kč ( 89) 49455 H55B BFM5301 Zeman Ludvík 142.00 140.00 Kč ( 90) 49467 H35B BFM6701 Svoboda Martin 145.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 310.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 91) 9576 D60B BOV4251 Stará Pavla 3.00 70.00 Kč ( 92) 9577 H65C BOV4402 Starý Břetislav 73.00 50.00 Kč ( 696) 51370 H60B BOV4901 Dvořák Vlastimil 135.00 105.00 Kč
VKLAD CELKEM 225.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 94) 301561 D18B CEL9161 Janečková Adriana 151.00 140.00 Kč ( 93) 52744 H21CK CEL5628 Špičák František 159.00 30.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

CHT SK Chrast

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 122) 4635 D21C CHT8653 Vintrová Alžběta 35.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

DOB KOB Dobruška

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 95) 53775 H21B DOB7501 Kolek Petr 84.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 96) ? P HAV Klečka Quido 4.00 30.00 Kč neregistro ( 97) ? P HAV Klečka Vít 16.00 30.00 Kč neregistro ( 103) 8815 D40B HAV6751 Vričanová Sylva 22.00 140.00 Kč ( 101) 303932 H40B HAV6302 Krhut Libor 64.00 140.00 Kč ( 100) 52944 D40B HAV6151 Klečková Zina 87.00 140.00 Kč ( 102) 301221 H40B HAV6402 Koláček Pavel 99.00 140.00 Kč ( 594) 232152 H45B HAV6200 Opletal Jaroslav 112.00 140.00 Kč ( 104) 52934 D21B HAV8852 Klečková Lucie 128.00 160.00 Kč ( 99) 52752 H40B HAV5702 Juračka Zdeněk 144.00 140.00 Kč ( 98) 336721 H40B HAV5701 Jakobi Zdeněk 184.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

HLV Sokol Holešov

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 111) 219219 H12B HLV9732 Sedláček Ondřej 26.00 70.00 Kč ( 110) 416087 D14B HLV9555 Končáková Klára 45.00 70.00 Kč ( 112) 53830 H10C HLV9927 Sedláček Jan 65.00 30.00 Kč ( 576) 53828 D45B HLV6454 Melicharová Barbara 74.00 140.00 Kč ( 107) 53827 H35B HLV6404 Sedláček Jaroslav 85.00 140.00 Kč ( 108) 416086 D40B HLV6856 Končáková Kateřina 97.00 140.00 Kč ( 109) 416084 D35B HLV7060 Sedláčková Jana 110.00 140.00 Kč ( 106) 53856 H40B HLV6321 Končák Jaroslav 149.00 140.00 Kč ( 105) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 180.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 940.00 Kč

HOB SKOB HOBES Horní Benešov

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 117) 4766 D21C HOB8351 Kubalová Jitka 10.00 50.00 Kč ( 115) 301308 D55C HOB5655 Krumpholcová Jarmila 30.00 50.00 Kč ( 114) 4684 D45C HOB5551 Ledabylová Alena 50.00 50.00 Kč ( 116) 51937 D21C HOB8255 Krumpholcová Michaela 65.00 50.00 Kč neregistro ( 113) 51939 H60B HOB4701 Klech Josef 165.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

HVC SK Hlinsko

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 120) 52324 D18C HVC9151 Mutinská Ivana 5.00 50.00 Kč neregistro ( 121) 131 D16C HVC9351 Mutinská Daniela 16.00 50.00 Kč ( 118) 51751 D35C HVC6453 Mutinská Zdeňka 41.00 50.00 Kč ( 119) 51752 H35C HVC6503 Mutinský Viktor 157.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

JAM SK Jamnice

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 123) 52295 D21B JAM7253 Kašparová Šárka 118.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

JPV SK Prostějov

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 130) 352312 D18C JPV9292 Grulichová Helena 0.00 50.00 Kč ( 127) 49888 D35C JPV6971 Soldánová Karin 26.00 50.00 Kč ( 135) 352337 D12C JPV9899 Soldánová Tereza 37.00 30.00 Kč ( 132) 352342 H14C JPV9509 Fajkus Radim 77.00 30.00 Kč ( 125) 500879 H45B JPV6217 Chmelař Miroslav 82.00 140.00 Kč ( 129) 52534 H20B JPV9009 Žák Martin 88.00 140.00 Kč ( 133) 207821 D14C JPV9677 Grulichová Lucie 105.00 30.00 Kč ( 126) 52588 H40B JPV6526 Soldán Vladimír 109.00 140.00 Kč ( 124) 52498 H45B JPV6112 Jeřábek Luboš 122.00 140.00 Kč ( 128) 52858 H21B JPV8535 Kokojan David 128.00 160.00 Kč ( 134) 352333 H12C JPV9807 Vystavěl Ondřej 137.00 30.00 Kč ( 131) 2000222 H14B JPV9505 Chmelař Martin 160.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1010.00 Kč

KON KOB Konice

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 144) 515427 P KON6969 Vlachová Olga 2.00 30.00 Kč ( 159) 52722 D12C KON9898 Vlachová Kateřina 2.00 30.00 Kč ( 153) ? P KON9325 Toman Jakub 10.00 30.00 Kč ( 137) ? P KON Kalousová Eva 12.00 30.00 Kč neregistro ( 154) 307329 D16C KON9473 Korčáková Ivana 12.00 50.00 Kč ( 157) 49367 D12C KON9771 Muellerová Kristýna 22.00 30.00 Kč ( 148) 8897 D21B KON7975 Krtičková Michaela 33.00 160.00 Kč ( 149) 515485 D21B KON8277 Smičková Eva 43.00 160.00 Kč ( 139) 52412 D45B KON5887 Smičková Eva 49.00 140.00 Kč ( 151) 8899 D21B KON8989 Hlavová Jindra 68.00 160.00 Kč ( 141) 52417 D40B KON6389 Hlavová Miroslava 72.00 140.00 Kč ( 145) 336795 H21B KON7708 Kalous Antonín 72.00 160.00 Kč ( 138) 52413 H40B KON4617 Skácel Jaroslav 79.00 140.00 Kč ( 155) 8898 D14C KON9572 Vlachová Eliška 85.00 30.00 Kč ( 158) 52723 H12C KON9824 Kočí Josef 87.00 30.00 Kč ( 156) 52418 D14C KON9671 Langerová Adéla 97.00 30.00 Kč ( 140) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 102.00 140.00 Kč ( 152) 52416 D18B KON9175 Dittrichová Zuzana 136.00 140.00 Kč ( 150) 515153 D21B KON8787 Dittrichová Petra 143.00 160.00 Kč ( 142) 361996 H35C KON6431 Vlach Josef 147.00 50.00 Kč ( 146) 995816 D21B KON7852 Otrubová Johana 168.00 160.00 Kč ( 143) 500581 H40B KON6515 Hlava Miroslav 169.00 140.00 Kč ( 147) 8908 H21B KON7931 Krtička Jan 184.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 2300.00 Kč

KRN TJ Loko Krnov

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 631) ? H35B KRN6808 Hošťášek Dan 40.00 140.00 Kč ( 167) 425525 H12B KRN9701 Zavřel Lukáš 51.00 70.00 Kč ( 162) 52635 D40B KRN6551 Bohunská Jana 52.00 140.00 Kč ( 165) 52645 D21B KRN7656 Beranová Lenka 63.00 160.00 Kč ( 166) 52636 D21B KRN8651 Bohunská Jana 78.00 160.00 Kč ( 163) 52643 H21B KRN6804 Zavřel Michal 104.00 160.00 Kč ( 160) 52632 H50B KRN5801 Peths Pavel 108.00 140.00 Kč ( 161) 52634 H50B KRN5901 Bohunský Vladimír 173.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1110.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 172) ? HDR KSU0401 Škop Jan 0.00 30.00 Kč neregistro ( 181) 229701 H18C KSU9202 Jílek Jakub 0.00 50.00 Kč ( 188) ? P KSU9501 Šmehlíková Zuzana 0.00 30.00 Kč neregistro ( 170) 53654 HDR KSU0202 Reichl Martin 2.00 30.00 Kč ( 177) 420414 D35C KSU7373 Smrčková Věra 6.00 50.00 Kč ( 175) 515101 H21B KSU5801 Šrámek Jaromír 8.00 160.00 Kč ( 171) 52617 HDR KSU0303 Mareček Karel 12.00 30.00 Kč ( 191) 53105 H10C KSU9909 Šrámek Ondřej 15.00 30.00 Kč ( 168) ? H10N KSU0002 Šmehlík Vojtěch 22.00 30.00 Kč neregistro ( 179) 52617 D21C KSU7793 Smolíková Kateřina 30.00 50.00 Kč ( 184) 53112 D16B KSU9392 Mátlová Pavlína 43.00 140.00 Kč ( 169) ? H10C KSU0003 Ondráček Filip 45.00 30.00 Kč ( 182) 49493 H16B KSU9303 Lacina Jakub 49.00 140.00 Kč ( 180) 53670 H20B KSU9045 Janů Zdeněk 63.00 140.00 Kč ( 190) 231205 H10C KSU9908 Jílek Ondřej 80.00 30.00 Kč ( 187) 49318 D16B KSU9493 Hnilicová Šárka 83.00 140.00 Kč ( 174) 53649 H45B KSU5749 Janů Zdeněk 97.00 140.00 Kč ( 189) 420442 D12B KSU9799 Smrčková Dominika 102.00 70.00 Kč ( 176) 52621 D35B KSU7299 Hudosová Gabriela 105.00 140.00 Kč ( 186) 53659 D16B KSU9394 Vozdová Aneta 118.00 140.00 Kč ( 183) 49303 H16B KSU9304 Lacina Lukáš 124.00 140.00 Kč ( 178) 420450 H35C KSU7401 Smrček Petr 152.00 50.00 Kč ( 185) 53652 D16B KSU9393 Janů Hana 158.00 140.00 Kč ( 173) 52614 H60B KSU4900 Komárek Jaromír 160.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2000.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva-Ingstav Brno

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 192) 52026 H75B LBM3026 Šauman Václav 38.00 70.00 Kč ( 193) 219280 D45B LBM5795 Janská Iva 59.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

LCE TJ Slovan Luhačovice

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 215) 52684 D21C LCE7852 Kalivodová Markéta 5.00 50.00 Kč ( 194) 416066 HDR LCE0301 Bencúr Eliáš 10.00 30.00 Kč ( 216) 331675 D21C LCE8151 Michálková Renata 15.00 50.00 Kč ( 209) 416075 D40B LCE6651 Kukolová Alena 17.00 140.00 Kč ( 235) 416068 D14B LCE9652 Gračková Alena 20.00 70.00 Kč ( 218) 52706 H21B LCE8803 Cahel Marek 24.00 160.00 Kč ( 224) 416056 H18B LCE9103 Semela Jakub 30.00 140.00 Kč ( 197) 52698 D45B LCE5852 Vlažná Mirka 34.00 140.00 Kč ( 238) 237601 H10C LCE9901 Bencúr Juraj 35.00 30.00 Kč ( 212) 253362 H21B LCE7701 Bencúr Juraj 36.00 160.00 Kč ( 198) 416070 D50B LCE5853 Hauerlandová Jitka 39.00 140.00 Kč ( 237) 253363 H12B LCE9801 Sýkora Vojtěch 41.00 70.00 Kč ( 195) 416063 D40B LCE5451 Cahlová Slávka 42.00 140.00 Kč ( 205) 553457 H35B LCE6413 Vavrys Petr 45.00 140.00 Kč ( 213) 218792 D21C LCE7763 Bencúrová Jitka 45.00 50.00 Kč ( 221) 53880 H20B LCE9004 Šmotek Jiří 53.00 140.00 Kč neregistro ( 202) 52695 H35B LCE6311 Hubáček Jaroslav 55.00 140.00 Kč ( 234) 416071 D14B LCE9651 Kunčarová Jana 55.00 70.00 Kč ( 196) 416057 D50B LCE5551 Stackeová Anna 64.00 140.00 Kč ( 219) 515460 H21B LCE8902 Slezák Zdeněk 64.00 160.00 Kč ( 204) 52692 D40B LCE6359 Vavrysová Iva 67.00 140.00 Kč ( 201) 51508 H35B LCE6301 Valenta Jiří 75.00 140.00 Kč ( 225) 331424 H18B LCE9105 Svízela Vojtěch 80.00 140.00 Kč ( 228) 416067 D18B LCE9251 Kukolová Šárka 81.00 140.00 Kč ( 233) 416069 H14B LCE9602 Slíva Jan 85.00 70.00 Kč ( 206) 52694 D40B LCE6461 Ferdusová Eva 92.00 140.00 Kč ( 236) 51298 D12B LCE9751 Vavrysová Barbara 92.00 70.00 Kč ( 211) 52689 D21B LCE7252 Mudráková Tereza 93.00 160.00 Kč ( 220) 515424 H20B LCE9001 Slezák Jiří 93.00 140.00 Kč ( 200) 52700 H35B LCE6207 Slezák Libor 95.00 140.00 Kč ( 214) 995852 H21B LCE7835 Hanslian David 100.00 160.00 Kč ( 203) 52701 D40B LCE6351 Slezáková Jitka 107.00 140.00 Kč ( 230) 53869 D16B LCE9302 Vavrys Johan 108.00 140.00 Kč ( 598) 52683 H35B LCE7439 Škoda František 110.00 140.00 Kč ( 229) 886716 H18B LCE9301 Hubáček Michal 115.00 140.00 Kč ( 222) 52708 D20B LCE9051 Cahlová Blanka 116.00 140.00 Kč ( 207) 52687 D35B LCE6569 Hubáčková Dagmar 125.00 140.00 Kč ( 210) 53879 H35B LCE6721 Hubáček Libor 135.00 140.00 Kč ( 231) 51507 H14B LCE9501 Hubáček Jonáš 135.00 70.00 Kč ( 223) 52709 H18B LCE9102 Vlažný Jakub 145.00 140.00 Kč ( 208) 416072 H35B LCE6602 Kunčar Vít 150.00 140.00 Kč ( 217) 52705 H21B LCE8801 Perůtka Jan 160.00 160.00 Kč ( 226) 53873 D18B LCE9153 Krahulíková Tereza 166.00 140.00 Kč ( 199) 52678 H21B LCE6127 Hubáček Josef 172.00 160.00 Kč ( 227) 51504 H18B LCE9201 Valenta Jiří 180.00 140.00 Kč ( 232) 53866 H14B LCE9601 Mudrák Štěpán 180.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 5600.00 Kč

LOL SK OK Olomouc

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 239) 52425 H50B LOL5601 Poklop Lubomír 153.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 562) 9282 H21B LPU8105 Fukátko Jan 76.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 243) 232417 H35B MOV6701 Holec Honza 50.00 140.00 Kč ( 248) 232406 H16B MOV9401 Štětínský Pavel 59.00 140.00 Kč ( 247) 52778 H35B MOV7202 Svěchota Milan 65.00 140.00 Kč ( 244) 52771 H35B MOV6901 Berger Tomáš 100.00 140.00 Kč ( 240) 52774 H50B MOV5201 Juřeník Josef 118.00 140.00 Kč ( 245) 52780 H35B MOV7104 Štětínský Pavel 125.00 140.00 Kč ( 242) 232412 H35B MOV6201 Šarman Radim 140.00 140.00 Kč ( 246) 232429 H21B MOV7105 Žebrák Zbyněk 144.00 160.00 Kč ( 249) 52999 H14B MOV9501 Míček Dominik 155.00 70.00 Kč ( 241) 52982 H50B MOV5502 Jelínek Petr 188.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1350.00 Kč

NGR

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 574) ? D45C NGR2 Felklová Jarmila 45.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

NRG Neregistrovaní

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 573) ? P NRG1 Švec Jaromír 6.00 30.00 Kč neregistro ( 553) ? H21CL NRG80 Tomášek Petr 15.00 50.00 Kč neregistro ( 554) ? D21C NRG82 Tomášková Petra 60.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 130.00 Kč

OA ASPV OA šumperk

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 563) ? H45C OA Ženčák Jaroslav 46.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 596) 421854 H45C OOL6204 Vaňák Milan 26.00 50.00 Kč ( 639) 52424 D45B OOL6251 Vaňáková Milada 39.00 210.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

OOP TJ Opava

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 252) 52763 D60B OOP4850 Novotná Ludmila 23.00 70.00 Kč ( 258) 232529 D12C OOP9850 Šafářová Nikole 27.00 30.00 Kč ( 254) 52767 D40B OOP6750 Kociánová Eva 47.00 140.00 Kč ( 250) 52766 H65B OOP4401 Nosek Jiří 75.00 70.00 Kč ( 256) 232323 H14B OOP9501 Klein Jakub 100.00 70.00 Kč ( 255) 49401 D20B OOP9050 Kociánová Michaela 101.00 140.00 Kč ( 257) 232358 H12C OOP9701 Palzer Vít 132.00 30.00 Kč ( 253) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 138.00 140.00 Kč ( 251) 52762 H60B OOP4800 Novotný Stanisl 185.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

OTK Jiskra Otrokovice

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 259) 331216 H10C OTK0001 Panovec Kryštof 50.00 30.00 Kč ( 261) 52348 H45B OTK6201 Panovec Vladan 107.00 140.00 Kč ( 260) 53804 H50B OTK5707 Štěpáník Otakar 158.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 310.00 Kč

PJG MKS Paulinum Jelenia Góra

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 701) ? H18B PJG Matyja Rafal 20.00 210.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 264) 52482 H21B PLU7917 Otruba Karel 4.00 160.00 Kč ( 262) 52500 H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 51.00 50.00 Kč ( 265) 52485 H12C PLU9717 Otruba Vojtěch 112.00 30.00 Kč ( 263) 995892 H21B PLU7417 Otruba Marek 156.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

PTE Sokol Ptení

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 271) 52430 H21CL PTE8403 Jirka Michal 5.00 50.00 Kč ( 266) 52740 HDR PTE Jurníčková Nikol 8.00 30.00 Kč neregistro ( 277) 52738 D16C PTE9372 Bubeníčková Petra 8.00 50.00 Kč ( 269) 8826 D35C PTE6952 Vítková Miroslava 11.00 50.00 Kč ( 275) 301577 D18C PTE9281 Kejíková Ivona 20.00 50.00 Kč ( 270) 301573 P PTE7371 Hejlová Soňa 22.00 30.00 Kč ( 276) 301576 D16C PTE9371 Hejlová Zuzana 24.00 50.00 Kč ( 273) 8829 D21C PTE8771 Boháčová Lucie 25.00 50.00 Kč ( 281) 52739 D14B PTE9655 Mančíková Markéta 25.00 70.00 Kč ( 267) 52741 HDR PTE Pihýr Daniel 44.00 30.00 Kč neregistro ( 278) 8851 H16B PTE9421 Holinka Lukáš 54.00 140.00 Kč ( 280) 301575 D14C PTE9556 Spurná Martina 93.00 30.00 Kč ( 282) 8832 H12C PTE9706 Spurný Radek 102.00 30.00 Kč ( 279) 8849 D16B PTE9474 Vítková Lucie 138.00 140.00 Kč ( 274) 8838 H21CK PTE9031 Vítek Michal 171.00 30.00 Kč ( 268) 8828 H35C PTE6622 Vítek Zbyněk 172.00 50.00 Kč ( 272) 8825 H21CK PTE8526 Zapletal Jaroslav 203.00 30.00 Kč
VKLAD CELKEM 910.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 283) 301284 H20B RBK9001 Šesták Jakub 73.00 140.00 Kč ( 284) 219249 D16B RBK9357 Šestáková Petra 78.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 286) 219251 D21B SBK8151 Staňková Veronika 113.00 160.00 Kč ( 285) 811213 H21B SBK7541 Daněk Roman 124.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 290) 51915 D45B SBR6150 Czaschová Irena 79.00 140.00 Kč ( 292) 410731 D18B SBR9250 Sklenářová Radka 96.00 140.00 Kč ( 291) 51909 H40B SBR6601 Sklenář Josef 104.00 140.00 Kč ( 293) 307332 H14B SBR9501 Sklenář Martin 125.00 70.00 Kč ( 289) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 128.00 140.00 Kč ( 287) 51905 H60B SBR4501 Dospíšil Jaroslav 150.00 70.00 Kč ( 288) 51904 H60B SBR4701 Blažek Václav 195.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 770.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 294) 9186 D21B SHK8851 Teplá Tereza 48.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 695) 301551 H21B SKM7702 Holík Mario 0.00 240.00 Kč ( 312) 416077 H16C SKM9402 Kavan Jiří 10.00 50.00 Kč ( 300) 330683 H45C SKM6301 Kavan Luboš 16.00 50.00 Kč ( 318) 253380 H12B SKM9801 Zvoníček Jan 16.00 70.00 Kč ( 297) 53817 HDR SKM0401 Halma Dominik 18.00 30.00 Kč ( 296) 253379 HDR SKM0251 Dittrichová Michaela 20.00 30.00 Kč ( 295) 425520 HDR SKM0101 Zvoníček Jiří 22.00 30.00 Kč ( 310) 416083 H16B SKM9301 Pěček Martin 24.00 140.00 Kč ( 306) 52208 D21B SKM7750 Dittrichová Andrea 28.00 160.00 Kč ( 555) 52200 H10C SKM3324 Dvorský Boris 55.00 30.00 Kč ( 308) 53823 H18B SKM9101 Dvorský Václav 75.00 140.00 Kč ( 314) 53821 H14B SKM9501 Krajcar Ivo 75.00 70.00 Kč ( 313) 253370 H16B SKM9404 Zvoníček Josef 79.00 140.00 Kč ( 301) 331683 H40B SKM6901 Zvoníček Josef 89.00 140.00 Kč ( 307) 416079 D20B SKM9090 Kavanová Elena 91.00 140.00 Kč ( 309) 253378 D18B SKM9152 Hrubanová Kateřina 91.00 140.00 Kč ( 299) 52202 H45B SKM6103 Dvorský Ilja 117.00 140.00 Kč ( 315) 53820 D14C SKM9551 Krajcarová Soňa 117.00 30.00 Kč ( 317) 416078 D14C SKM9651 Pěčková Veronika 125.00 30.00 Kč ( 311) 53824 H16B SKM9401 Dvorský Vojtěch 134.00 140.00 Kč ( 298) 53810 H55B SKM4903 Pěček Vítězslav 152.00 140.00 Kč ( 305) 52210 H21B SKM7601 Nejedlý Luděk 152.00 160.00 Kč ( 302) 52199 H35B SKM7104 Pěček Vítězslav 155.00 140.00 Kč ( 700) 53822 H21CK SKM7701 Rytíř Jan 163.00 45.00 Kč ( 316) 416082 H14B SKM9601 Dvorský Petr 165.00 70.00 Kč ( 303) 52201 H21CK SKM7325 Rytíř Michal 175.00 30.00 Kč ( 304) 52207 H21B SKM7501 Dittrich Pavel 188.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 2685.00 Kč

SOP TJ Slezan Opava

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 320) 53420 H45C SOP5102 Malysa Ján 11.00 50.00 Kč ( 325) 49407 D18C SOP9151 Vyhnálková Milada 15.00 50.00 Kč ( 324) 49389 D20B SOP9052 Moravcová Lucie 96.00 140.00 Kč ( 326) 8725 H16B SOP9301 Pospíšil Petr 99.00 140.00 Kč ( 328) 253116 H14B SOP9501 Valouch David 105.00 70.00 Kč ( 327) 8726 D16B SOP9352 Svobodová Klára 113.00 140.00 Kč ( 323) 49344 H21B SOP8606 Kuča Petr 136.00 160.00 Kč ( 321) 49391 H50B SOP5701 Pospíšil Václav 148.00 140.00 Kč ( 319) 8720 H55B SOP5101 Jurčák Karel 157.00 140.00 Kč ( 322) 53462 H50B SOP5801 Moravec Stanislav 168.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1170.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 581) 52575 H10C SSU0005 Matoušek Matěj 5.00 30.00 Kč ( 582) ? D12C SSU9853 Švancárová Veronika 12.00 30.00 Kč ( 587) 224904 D14B SSU9666 Machusová Karolína 15.00 70.00 Kč ( 330) ? HDR SSU Hedrich Jan 40.00 30.00 Kč neregistro ( 578) 52536 H75B SSU2600 Uhmann Hubert 43.00 70.00 Kč ( 589) 301698 H16B SSU9442 Horvát Petr 44.00 140.00 Kč ( 580) 425560 D14B SSU9661 Kašparová Zuzka 50.00 70.00 Kč ( 336) ? D12C SSU9855 Holinková Radka 52.00 30.00 Kč ( 586) ? H14C SSU9609 Mikula Jan 65.00 30.00 Kč ( 579) 52547 H10C SSU9911 Kašpar Petr 70.00 30.00 Kč ( 585) 224899 H12C SSU9712 Mikulenka Vojtěch 72.00 30.00 Kč ( 592) ? H12C SSU9804 Kriegler Ondřej 82.00 30.00 Kč ( 329) ? H12C SSU Žák Oldřich 92.00 30.00 Kč neregistro ( 331) ? D10C SSU0052 Václavková Zuzana 95.00 30.00 Kč ( 590) 224902 D12B SSU9794 Horvátová Hana 97.00 70.00 Kč ( 584) 420442 H12C SSU9708 Hromek Vít 107.00 30.00 Kč ( 333) 224905 H16B SSU9404 Šincl Jiří 114.00 140.00 Kč ( 332) ? D10C SSU0053 Ziková Natálie 115.00 30.00 Kč ( 334) 426345 H14B SSU9507 Skyva Pavel 115.00 70.00 Kč ( 583) 301138 H12C SSU9802 Dvořák Ferdinand 117.00 30.00 Kč ( 593) ? D14C SSU9592 Krieglerová Dominika 121.00 30.00 Kč ( 683) 352330 H55C SSU4302 Ostřanský Josef 125.00 50.00 Kč ( 335) 426313 H12C SSU9811 Václavek Martin 127.00 30.00 Kč ( 588) 425584 H12C SSU9711 Drábek Luboš 142.00 30.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 339) 52519 H10N STE0205 Skyva Pavel 18.00 30.00 Kč ( 355) 426325 D16C STE9456 Neumannová Anna 20.00 50.00 Kč ( 337) 232959 H10C STE0007 Bořánek Michal 30.00 30.00 Kč ( 338) ? H10N STE0102 Maťátko Vojtěch 30.00 30.00 Kč ( 341) 52294 HDR STE05 Tomanek Lukáš 30.00 30.00 Kč neregistro ( 353) 1007346 H16B STE9307 Skyva Petr 34.00 140.00 Kč ( 340) 52502 HDR STE0404 Janků Martin 38.00 30.00 Kč neregistro ( 349) 232324 D21B STE7054 Skyvová Kristýna 38.00 160.00 Kč ( 352) 52513 H21B STE7403 Mlejnek Pavel 52.00 160.00 Kč ( 344) 52526 H21B STE5809 Václavek Tomáš 60.00 160.00 Kč ( 345) 52520 H21B STE6501 Skyva Petr 96.00 160.00 Kč ( 347) 52514 D35B STE6751 Neumannová Kamila 100.00 140.00 Kč ( 354) 4647 H16B STE9308 Német Kryštof 109.00 140.00 Kč ( 346) 52512 H35B STE6703 Maťátko, Miloslav 115.00 140.00 Kč ( 342) 52518 H55C STE4501 Skoupý Kamil 117.00 50.00 Kč ( 348) 232327 H21B STE6907 Petřivalský Marek 132.00 160.00 Kč ( 343) 52517 H55B STE4801 Sklenář Antonín 137.00 140.00 Kč ( 351) 52532 D35B STE7159 Maťátková Marcela 145.00 140.00 Kč ( 350) 52510 H21B STE7102 Janků Marek 192.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 2050.00 Kč

SVS Orientklub Vsetín

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 356) 53389 H45C SVS5501 Maliňák Josef 36.00 50.00 Kč ( 357) 53385 D21B SVS8151 Maliňáková Katka 58.00 160.00 Kč ( 358) 53387 D21B SVS8751 Maliňáková Petra 158.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 370.00 Kč

TBM TJ Tesla Brno

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 361) 53235 H21B TBM5711 Minařík Luboš 16.00 160.00 Kč ( 362) 53261 D50B TBM5855 Kuchařová Ada 44.00 140.00 Kč ( 360) 53251 H50B TBM5103 Uhmann Petr 93.00 140.00 Kč ( 359) 53295 H55B TBM5004 Sponar Jan 127.00 140.00 Kč ( 363) 53265 H40B TBM6507 Holík Marek 139.00 140.00 Kč ( 364) 232113 D21B TBM8555 Klajblová Kristýna 148.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 880.00 Kč

TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 599) 416837 H20B TJN8901 Kobr Tomáš 103.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

TRC SKOB BETA Třinec

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 699) 8788 H40B TRC6400 Trojek Jakub 74.00 140.00 Kč ( 698) 8787 H40B TRC6200 Niedoba Jan 164.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 366) 49330 D60B TRI4650 Gavendová Anna 18.00 70.00 Kč ( 387) 8663 H12B TRI9801 Cienciala Jan 21.00 70.00 Kč ( 380) 8652 D16B TRI9353 Nožková Sára 48.00 140.00 Kč ( 371) 49341 D40B TRI6851 Mizerová Jarmila 62.00 140.00 Kč ( 369) 8659 D45B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 64.00 140.00 Kč ( 375) 49328 D18B TRI9250 Mizerová Monika 66.00 140.00 Kč ( 379) 49382 D16B TRI9350 Laštůvková Petra 68.00 140.00 Kč ( 374) 301582 H18B TRI9205 Verlík Jan 70.00 140.00 Kč ( 367) 8660 H45B TRI6001 Prokop Lubomír 72.00 140.00 Kč ( 372) 53294 D20B TRI8951 Prokopová Bětka 81.00 140.00 Kč ( 385) 53215 D12B TRI9750 Argalášová Kateřina 87.00 70.00 Kč ( 384) 49384 H14B TRI9502 Ostruszka David 90.00 70.00 Kč ( 381) 49327 D16B TRI9453 Haltofová Eva 98.00 140.00 Kč ( 378) 49365 H16B TRI9301 Argaláš Michal 104.00 140.00 Kč ( 386) 8667 D12B TRI9756 Kovářová Tereza 117.00 70.00 Kč ( 368) 53180 H45B TRI6201 Haltof Jindřich 127.00 140.00 Kč ( 370) 8656 H40B TRI6501 Kantor Roman 129.00 140.00 Kč ( 376) 49312 D18B TRI9256 Jastrzembská Tereza 131.00 140.00 Kč ( 383) 49338 D16B TRI9459 Kovářová Veronika 133.00 140.00 Kč ( 382) 49371 D16B TRI9458 Kosová Štěpánka 153.00 140.00 Kč ( 373) 416125 H18B TRI9103 Kantor Ondřej 155.00 140.00 Kč ( 377) 416127 D18B TRI9258 Kosová Barbora 181.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2730.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

TZL SKOB Zlín

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 409) 52342 D40B TZL6566 Schäferová Jana 2.00 140.00 Kč ( 433) 8583 H12B TZL9702 Ceniga Jiří 6.00 70.00 Kč ( 389) 8585 HDR TZL0001 Podmolík Jonáš 16.00 30.00 Kč ( 407) 53837 D45B TZL6351 Koláriková Irena 19.00 140.00 Kč ( 424) 416144 H16B TZL9403 Korčák Jakub 29.00 140.00 Kč ( 390) 53321 H75B TZL3125 Valla Stanislav 33.00 70.00 Kč ( 412) 52343 H20B TZL9009 Schäfer Martin 33.00 140.00 Kč ( 437) 8587 H12B TZL9801 Šiška Petr 36.00 70.00 Kč ( 421) 886701 H16B TZL9308 Kašpar Michal 39.00 140.00 Kč ( 401) 53343 D45B TZL5856 Krajčová Věra 44.00 140.00 Kč ( 402) 53838 D50B TZL5954 Žaludková Miroslava 49.00 140.00 Kč ( 393) 8930 D50B TZL5254 Horynová Eva 54.00 140.00 Kč ( 417) 416064 H18B TZL9206 Benroth Martin 55.00 140.00 Kč ( 415) 53120 D18B TZL9152 Drgová Markéta 56.00 140.00 Kč ( 403) 8919 D40B TZL6051 Hájová Jana 57.00 140.00 Kč ( 423) 218976 D16B TZL9351 Kavánková Jana 58.00 140.00 Kč ( 397) 53320 H35B TZL5703 Nečas Rudolf 60.00 140.00 Kč ( 434) 8584 H12B TZL9703 Mikel David 61.00 70.00 Kč ( 577) 330655 H16B TZL9405 Láznička Jan 64.00 140.00 Kč ( 400) 207823 D50B TZL5757 Jelínková Dagmar 69.00 140.00 Kč ( 405) 52219 D45B TZL6262 Krejčíková Monika 69.00 140.00 Kč ( 432) 53354 H12C TZL9701 Podmolík Josef 77.00 30.00 Kč ( 428) 426400 H14B TZL9502 Chovanec David 80.00 70.00 Kč ( 436) 8581 D12B TZL9754 Chovancová Zuzana 82.00 70.00 Kč ( 391) 425533 H65B TZL3613 Láznička Alois 85.00 70.00 Kč ( 410) 53853 D21B TZL7155 Podmolíková Dagmar 88.00 160.00 Kč ( 427) 218972 D16B TZL9454 Kociánová Barbora 88.00 140.00 Kč ( 420) 246864 H16B TZL9302 Kolárik Tomáš 89.00 140.00 Kč ( 404) 53340 D45B TZL6052 Polášková Kamila 94.00 140.00 Kč ( 413) 246838 H20B TZL9016 Beran Jan 98.00 140.00 Kč ( 406) 53368 H35B TZL6309 Láznička Robert 105.00 140.00 Kč ( 418) 416043 D18B TZL9252 Krejčíková Marie 106.00 140.00 Kč ( 435) 8582 D12B TZL9753 Kavánková Iva 107.00 70.00 Kč ( 429) 53126 H14B TZL9601 Sadílek Jan 110.00 70.00 Kč ( 408) 416155 D40B TZL6556 Korčáková Jana 112.00 140.00 Kč ( 422) 886717 H16B TZL9309 Odstrčilík Viktor 119.00 140.00 Kč ( 425) 218977 D16B TZL9451 Koláriková Lucie 123.00 140.00 Kč ( 398) 571221 H35B TZL5704 Krejčík Zbyněk 130.00 140.00 Kč ( 414) 246835 H18B TZL9102 Matuš Martin 130.00 140.00 Kč ( 392) 219271 H55B TZL5102 Jelínek Vít 132.00 140.00 Kč ( 394) 53322 H50B TZL5402 Slováček Rudolf 133.00 140.00 Kč ( 399) 53370 H50B TZL5705 Krajča Pavel 143.00 140.00 Kč ( 419) 416051 H16B TZL9301 Schäfer Jan 144.00 140.00 Kč ( 430) 8588 H14B TZL9602 Turna Matyáš 150.00 70.00 Kč ( 426) 218978 D16B TZL9453 Jeřábková Jitka 163.00 140.00 Kč ( 395) 53842 H55B TZL5410 Žaludek Jindřich 167.00 140.00 Kč ( 431) 8586 H14B TZL9603 Saiu Matěj 175.00 70.00 Kč ( 416) 53118 D18B TZL9153 Drgová Lenka 176.00 140.00 Kč ( 396) 53341 H50B TZL5601 Háj Bohumil 183.00 140.00 Kč ( 411) 52222 H21CK TZL7701 Vintr Radek 187.00 30.00 Kč
VKLAD CELKEM 5920.00 Kč

UOL SK Univerzity Palackého Olomouc

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 457) 420402 H16C UOL9311 Hálek Matěj 5.00 50.00 Kč ( 441) 52441 H45C UOL5201 Janošík Antonín 6.00 50.00 Kč ( 461) 428280 D12C UOL9754 Hálková Klára 7.00 30.00 Kč ( 459) 352321 H16C UOL9402 Kotrle Kamil 20.00 50.00 Kč ( 448) 352324 D35C UOL6953 Kotrlová Gita 21.00 50.00 Kč ( 444) 52730 D45B UOL5852 Špacírová Danuše 24.00 140.00 Kč ( 697) 301560 D16B UOL9451 Švecová Hana 33.00 210.00 Kč ( 445) 52439 D45C UOL5953 Hrubanová Věra 35.00 50.00 Kč ( 447) 52466 D40B UOL6452 Štrajtová Zuzana 37.00 140.00 Kč ( 438) ? HDR UOL Hálková Eliška 42.00 30.00 Kč neregistro ( 460) 995844 D12C UOL9753 Přidalová Tereza 47.00 30.00 Kč ( 443) 52445 D45C UOL5651 Künstlerová Milada 55.00 50.00 Kč ( 453) 500587 H21B UOL8805 Špacír Jan 56.00 160.00 Kč ( 463) 301552 H10C UOL9919 Horčička Vít 60.00 30.00 Kč ( 439) 52529 H65C UOL4101 Čermák Miloslav 68.00 50.00 Kč ( 458) 515413 D18B UOL9355 Šimková Johanka 71.00 140.00 Kč ( 674) ? H14C UOL9601 Dumbrovský Michal 73.00 45.00 Kč ( 456) 52454 D21B UOL9153 Indráková Adélka 83.00 160.00 Kč ( 446) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 84.00 140.00 Kč ( 462) 361917 H12C UOL9808 Kotrle Viktor 97.00 30.00 Kč ( 452) 301554 D21B UOL7651 Janošíková Lenka 108.00 160.00 Kč ( 440) 352323 H55C UOL4602 Gottfried Jan 121.00 50.00 Kč ( 607) 428219 H14B UOL9605 Žovinec Lukáš 130.00 105.00 Kč ( 442) 52448 H55B UOL5301 Navrátil Antonín 147.00 140.00 Kč ( 454) 52452 D21B UOL8951 Poklopová Lenka 153.00 160.00 Kč ( 455) 52465 D18B UOL9151 Štrajtová Štěpánka 156.00 140.00 Kč ( 450) 301553 H35C UOL7007 Horčička Petr 162.00 50.00 Kč ( 451) 52472 D21B UOL7051 Horčičková Eva 178.00 160.00 Kč ( 449) 515079 H35C UOL7005 Kotrle Miroslav 182.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 2650.00 Kč

UTI UKS Tukan Iwiny

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 560) 505127 H18B UTI Wojnowicz Marek 35.00 140.00 Kč ( 557) 505135 D16B UTI Szeliga Małgorzata 73.00 140.00 Kč ( 558) 504407 H18B UTI Pachnik Wojciech 95.00 140.00 Kč ( 556) 222895 D14C UTI Haniszewska Angelika 113.00 30.00 Kč ( 561) 222885 H40B UTI Pachnik Dariusz 119.00 140.00 Kč ( 559) 504408 H18B UTI Madej Mateusz 160.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 730.00 Kč

VBM VSK MZLU Brno

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 480) 416028 D14B VBM9651 Hiršová Gabriela 10.00 70.00 Kč ( 469) 53207 D45B VBM6155 Bravená Alexandra 29.00 140.00 Kč ( 474) 49675 D21C VBM8253 Chmelíková Kateřina 40.00 50.00 Kč ( 481) 416017 D14B VBM9652 Hovořáková Anna 40.00 70.00 Kč ( 482) 416029 H12B VBM9801 Hirš Otakar 56.00 70.00 Kč ( 479) 330621 D18B VBM9255 Gruberová Eliška 76.00 140.00 Kč ( 470) 515090 H45B VBM6201 Pulec Pavel 77.00 140.00 Kč ( 477) 330573 H20B VBM8903 Žák Marek 83.00 140.00 Kč ( 473) 53222 D35B VBM7079 Hiršová Marcela 85.00 140.00 Kč ( 467) 53306 D45B VBM5754 Dokoupilová Zuzana 89.00 140.00 Kč ( 471) 410321 H40B VBM6501 Jordanov Nikolaj 114.00 140.00 Kč ( 468) 53221 H45B VBM6000 Hirš Libor 132.00 140.00 Kč ( 476) 53312 D21B VBM8455 Sychrová Barbora 138.00 160.00 Kč ( 465) 53217 H60B VBM4732 Chmelík Aleš 145.00 70.00 Kč ( 472) 53223 D35B VBM6555 Jemelíková Lada 155.00 140.00 Kč ( 478) 53696 D18B VBM9153 Hojsáková Martina 161.00 140.00 Kč ( 466) 53305 H60B VBM4806 Dokoupil Vladimír 170.00 70.00 Kč ( 464) 49651 H60B VBM4410 Bauer Emil 190.00 70.00 Kč ( 475) 53311 H21CK VBM8404 Chloupek Tomáš 195.00 30.00 Kč
VKLAD CELKEM 2060.00 Kč

VIC OB Vizovice, občanské sdružení

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 484) 51515 H45C VIC5902 Kršák Karel 31.00 50.00 Kč ( 489) 762400 H21B VIC7624 Marek Martin 32.00 160.00 Kč ( 493) 53889 D21C VIC9090 Kršáková Veronika 50.00 50.00 Kč ( 495) 53121 H16B VIC9412 Kratochvíl Jindřich 69.00 140.00 Kč ( 490) 253155 D21B VIC7658 Sikorová Miroslava 73.00 160.00 Kč ( 488) 53335 H21B VIC7615 Vyoral Jan 92.00 160.00 Kč ( 494) 53887 D18B VIC9191 Kršáková Marie 116.00 140.00 Kč ( 486) 416050 D35B VIC7055 Sadílková Lenka 120.00 140.00 Kč ( 496) 53400 H14B VIC9602 Burkart David 120.00 70.00 Kč ( 485) 52293 H40B VIC6901 Sadílek Martin 134.00 140.00 Kč ( 491) 52349 H21B VIC8931 Panovec Jan 168.00 160.00 Kč ( 487) 53119 H21CK VIC7212 Chmelař Daniel 179.00 30.00 Kč
VKLAD CELKEM 1400.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 497) 8882 D60B VOV4450 Vlachová Renata 8.00 70.00 Kč ( 500) 52641 H21B VOV8203 Kopec Tomáš 44.00 160.00 Kč ( 501) 52533 D21B VOV8456 Višňová Michaela 103.00 160.00 Kč ( 499) 51303 H21B VOV8102 Pavlačka Ondřej 120.00 160.00 Kč ( 502) 53534 H21B VOV8601 Žaloudík Jiří 140.00 160.00 Kč ( 595) 52660 H60B VOV4401 Vlach Oldřich 175.00 105.00 Kč ( 498) 8881 H21B VOV7900 Vlach Jiří 180.00 160.00 Kč
VKLAD CELKEM 975.00 Kč

VRB SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 505) 301233 H21CL VRB8504 Velička Jan 0.00 50.00 Kč ( 508) 4671 H20B VRB9000 Tesař Jan 43.00 140.00 Kč ( 504) 51932 H21B VRB7201 Klech Richard 48.00 160.00 Kč ( 510) 52479 H20B VRB9002 Pernica Jiří 68.00 140.00 Kč ( 506) 232123 D20B VRB8951 Veličková Monika 76.00 140.00 Kč ( 509) 51956 H20B VRB9001 Šnajdr Jakub 78.00 140.00 Kč ( 503) 52664 D35B VRB7051 Sedlářová Pavla 95.00 140.00 Kč ( 507) 301211 D20B VRB8953 Hvorecká Eva 121.00 140.00 Kč ( 511) 416150 D18B VRB9151 Šperlíková Eva 146.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1190.00 Kč

WWK WKS Wawel Krakov

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 566) 842661 D18B WWK9152 Kruczek Klaudia 61.00 140.00 Kč ( 570) 887009 H35B WWK71 Biederman Pawel 80.00 140.00 Kč ( 564) 842657 D16B WWK93 Baran Karolina 93.00 140.00 Kč ( 569) 502201 H18B WWK91 Mistal Jędrzej 100.00 140.00 Kč ( 571) 895240 H50B WWK5501 Podsiadly Leszek 103.00 140.00 Kč ( 567) 895241 D18B WWK9153 Baran Anna 126.00 140.00 Kč ( 568) 887008 D35B WWK73 Eterlle-Biederman Lili 140.00 140.00 Kč ( 572) 412266 H50B WWK5502 Gracjasz Jan 178.00 140.00 Kč ( 565) 895347 D18B WWK9151 Zanowska Aleksandra 186.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 1260.00 Kč

YBM Klub turistů a lyžařů Brno

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 512) 49398 D35C YBM6251 Hrušková Lenka 31.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 551) 416102 D16B ZBM9354 Hrušková Barbora 63.00 140.00 Kč ( 548) 416107 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 80.00 160.00 Kč ( 549) 301331 D21B ZBM8761 Bajcarová Pavla 98.00 160.00 Kč ( 550) 232343 H18B ZBM9104 Kazda Adam 125.00 140.00 Kč ( 552) 219242 D16B ZBM9456 Tesařová Markéta 148.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 740.00 Kč

ZLH TJ Zlaté Hory

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 520) 352319 H16C ZLH9301 Kvapil Ladislav 15.00 50.00 Kč ( 522) 352320 D12C ZLH9852 Pěčonková Veronika 17.00 30.00 Kč ( 519) 352319 D21C ZLH8950 Rišková Diana 20.00 50.00 Kč ( 517) 416098 H45C ZLH5902 Zachař Zdeněk 21.00 50.00 Kč ( 515) ? HDR ZLH0251 Vašinková Halka 28.00 30.00 Kč neregistro ( 514) ? HDR ZLH0201 Pěčonka Zdeněk 36.00 30.00 Kč neregistro ( 521) 331363 D12C ZLH9851 Novotná Klára 57.00 30.00 Kč ( 518) 52657 D21C ZLH7851 Šemberková Helena 70.00 50.00 Kč ( 513) 331514 D10C ZLH0051 Novotná Tereza 105.00 30.00 Kč ( 516) 352318 H60B ZLH4801 Babák Jiří 155.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 420.00 Kč

ZPV KOB Železárny Prostějov

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 525) 206496 H10C ZPV0201 Jirka Matyáš 10.00 30.00 Kč ( 531) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 12.00 140.00 Kč ( 540) 352302 D12C ZPV9898 Pilcová Sabina 32.00 30.00 Kč ( 524) 428210 HDR ZPV0001 Karásek Adam 34.00 30.00 Kč ( 526) 232042 H70B ZPV3511 Hynek Vladimír 50.00 70.00 Kč ( 575) ? H45C ZPV5706 Jaroš Vojtěch 56.00 50.00 Kč neregistro ( 537) 52583 H18B ZPV9111 Křeček Jan 60.00 140.00 Kč ( 527) 52869 H65B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 70.00 70.00 Kč ( 523) 301599 H10C ZPV0000 Jirka Mikuláš 75.00 30.00 Kč ( 535) 428201 D35B ZPV6970 Karásková Marcela 80.00 140.00 Kč ( 532) 52654 D40B ZPV6666 Pilcová Petra 82.00 140.00 Kč ( 529) 352336 H45B ZPV6213 Křeček Miroslav 87.00 140.00 Kč ( 536) 52582 D35B ZPV7076 Křečková Petra 90.00 140.00 Kč ( 530) 52585 H40B ZPV6315 Fajkus Tomáš 94.00 140.00 Kč ( 534) 52587 D21B ZPV6777 Holinková Hana 133.00 160.00 Kč ( 538) 8850 H18B ZPV9222 Holinka Matouš 135.00 140.00 Kč ( 539) 303923 D18B ZPV9271 Křečková Lenka 141.00 140.00 Kč ( 528) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 163.00 140.00 Kč ( 533) 307331 H40B ZPV6712 Holinka Martin 179.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 2010.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 546) 53380 P ZVS7750 Sasýnová Radka 8.00 30.00 Kč ( 541) 416096 H70B ZVS3701 Řezanina Josef 55.00 70.00 Kč ( 542) 416129 H65B ZVS4301 Vyškovský Ivan 80.00 70.00 Kč ( 544) 53890 H40B ZVS6901 Šamánek Petr 84.00 140.00 Kč ( 547) 53382 D18B ZVS9250 Řezaninová Iva 111.00 140.00 Kč ( 545) 53697 D35B ZVS7450 Vyškovská Radka 135.00 140.00 Kč ( 543) 53381 H40B ZVS6601 Řezanina Lubomír 174.00 140.00 Kč
VKLAD CELKEM 730.00 Kč

 [s]