Mistrovství Moravy 2009

Žebříček B Morava - klasická trať - 18. 4. 2009

Český pohár štafet, Česká liga klubů (C) - 19. 4. 2009

aktualizováno: 27. 8. 16:41

Kategorie D10C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   125 m,  7 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Václavková Zuzana SSU 0052 C 95 = 13:35:00 51891 Sklenářová Marie ABR 9951 C 100 = 13:40:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 105 = 13:45:00 ......................... VAK C 110 = 13:50:00 ? Ziková Natálie SSU 0053 C 115 = 13:55:00

Kategorie D10N

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   130 m,  7 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 12:10:00

Kategorie D12B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   165 m,  8 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 72 = 13:12:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B 77 = 13:17:00 8581 Chovancová Zuzana TZL 9754 B 82 = 13:22:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B 87 = 13:27:00 51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 B 92 = 13:32:00 224902 Horvátová Hana SSU 9794 C 97 = 13:37:00 420442 Smrčková Dominika KSU 9799 B 102 = 13:42:00 8582 Kavánková Iva TZL 9753 B 107 = 13:47:00 332961 Odehnalová Klára ABM 9956 C 112 = 13:52:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 117 = 13:57:00 ......................... VAK C 122 = 14:02:00

Kategorie D12C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   165 m,  7 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52722 Vlachová Kateřina KON 9898 C 2 = 12:02:00 428280 Hálková Klára UOL 9754 C 7 = 12:07:00 ? Švancárová Veronika SSU 9853 C 12 = 12:12:00 352320 Pěčonková Veronika ZLH 9852 C 17 = 12:17:00 49367 Muellerová Kristýna KON 9771 C 22 = 12:22:00 232529 Šafářová Nikole OOP 9850 C 27 = 12:27:00 352302 Pilcová Sabina ZPV 9898 C 32 = 12:32:00 352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C 37 = 12:37:00 219259 Muselíková Michaela ABM 9898 C 42 = 12:42:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 C 47 = 12:47:00 ? Holinková Radka SSU 9855 C 52 = 12:52:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 C 57 = 12:57:00 ......................... VAK C 62 = 13:02:00

Kategorie D14B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   195 m, 11 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 12:05:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 B 10 = 12:10:00 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B 15 = 12:15:00 416068 Gračková Alena LCE 9652 B 20 = 12:20:00 52739 Mančíková Markéta PTE 9655 B 25 = 12:25:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 30 = 12:30:00 ......................... VAK C 35 = 12:35:00 416017 Hovořáková Anna VBM 9652 C 40 = 12:40:00 416087 Končáková Klára HLV 9555 C 45 = 12:45:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B 50 = 12:50:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 B 55 = 12:55:00

Kategorie D14C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   195 m, 11 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8898 Vlachová Eliška KON 9572 C 85 = 13:25:00 ......................... VAK C 89 = 13:29:00 301575 Spurná Martina PTE 9556 C 93 = 13:33:00 52418 Langerová Adéla KON 9671 C 97 = 13:37:00 253151 Richterová Nataša ADA 9651 C 101 = 13:41:00 207821 Grulichová Lucie JPV 9677 C 105 = 13:45:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 C 109 = 13:49:00 222895 Haniszewska Angelika UTI C 113 = 13:53:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 117 = 13:57:00 ? Krieglerová Dominika SSU 9592 C 121 = 14:01:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 C 125 = 14:05:00 ......................... VAK C 129 = 14:09:00

Kategorie D16B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   285 m, 12 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301560 Švecová Hana UOL 9451 B 33 = 12:33:00 ......................... VAK C 38 = 12:38:00 53112 Mátlová Pavlína KSU 9392 B 43 = 12:43:00 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 48 = 12:48:00 52753 Kasza Izabela AOP 9453 C 53 = 12:53:00 218976 Kavánková Jana TZL 9351 B 58 = 12:58:00 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 B 63 = 13:03:00 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 A 68 = 13:08:00 505135 Szeliga Małgorzata UTI C 73 = 13:13:00 219249 Šestáková Petra RBK 9357 B 78 = 13:18:00 49318 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 83 = 13:23:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 88 = 13:28:00 842657 Baran Karolina WWK 93 C 93 = 13:33:00 49327 Haltofová Eva TRI 9453 B 98 = 13:38:00 ......................... VAK C 103 = 13:43:00 53869 Vavrys Johan LCE 9302 A 108 = 13:48:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 B 113 = 13:53:00 53659 Vozdová Aneta KSU 9394 B 118 = 13:58:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 123 = 14:03:00 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B 128 = 14:08:00 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B 133 = 14:13:00 8849 Vítková Lucie PTE 9474 B 138 = 14:18:00 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 C 143 = 14:23:00 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A 148 = 14:28:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B 153 = 14:33:00 53652 Janů Hana KSU 9393 B 158 = 14:38:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B 163 = 14:43:00 ......................... VAK C 168 = 14:48:00

Kategorie D16C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   280 m, 15 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 12:04:00 52738 Bubeníčková Petra PTE 9372 C 8 = 12:08:00 307329 Korčáková Ivana KON 9473 C 12 = 12:12:00 131 Mutinská Daniela HVC 9351 C 16 = 12:16:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 C 20 = 12:20:00 301576 Hejlová Zuzana PTE 9371 C 24 = 12:24:00

Kategorie D18B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   330 m, 15 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 51 = 12:51:00 53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 56 = 12:56:00 842661 Kruczek Klaudia WWK 9152 C 61 = 13:01:00 49328 Mizerová Monika TRI 9250 B 66 = 13:06:00 515413 Šimková Johanka UOL 9355 A 71 = 13:11:00 330621 Gruberová Eliška VBM 9255 B 76 = 13:16:00 416067 Kukolová Šárka LCE 9251 A 81 = 13:21:00 49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 B 86 = 13:26:00 253378 Hrubanová Kateřina SKM 9152 B 91 = 13:31:00 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A 96 = 13:36:00 428263 Světlońová Lucie AOV 9252 B 101 = 13:41:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 B 106 = 13:46:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 111 = 13:51:00 53887 Kršáková Marie VIC 9191 B 116 = 13:56:00 ......................... VAK C 121 = 14:01:00 895241 Baran Anna WWK 9153 C 126 = 14:06:00 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 131 = 14:11:00 52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B 136 = 14:16:00 303923 Křečková Lenka ZPV 9271 B 141 = 14:21:00 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 B 146 = 14:26:00 301561 Janečková Adriana CEL 9161 B 151 = 14:31:00 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 156 = 14:36:00 53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 161 = 14:41:00 53873 Krahulíková Tereza LCE 9153 B 166 = 14:46:00 332966 Handlová Andrea ABM 9255 B 171 = 14:51:00 53118 Drgová Lenka TZL 9153 B 176 = 14:56:00 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 181 = 15:01:00 895347 Zanowska Aleksandra WWK 9151 C 186 = 15:06:00 ......................... VAK C 191 = 15:11:00

Kategorie D18C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   285 m, 12 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352312 Grulichová Helena JPV 9292 C 0 = 12:00:00 52324 Mutinská Ivana HVC 9151 C 5 = 12:05:00 neregistro ......................... VAK C 10 = 12:10:00 49407 Vyhnálková Milada SOP 9151 C 15 = 12:15:00 301577 Kejíková Ivona PTE 9281 C 20 = 12:20:00

Kategorie D20B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení   315 m, 15 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 71 = 13:11:00 232123 Veličková Monika VRB 8951 A 76 = 13:16:00 53294 Prokopová Bětka TRI 8951 B 81 = 13:21:00 416011 Fasurová Tereza ABM 9059 B 86 = 13:26:00 416079 Kavanová Elena SKM 9090 B 91 = 13:31:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 96 = 13:36:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 A 101 = 13:41:00 8798 Hadačová Tereza AOP 9051 A 106 = 13:46:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 111 = 13:51:00 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 116 = 13:56:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 A 121 = 14:01:00 ......................... VAK C 126 = 14:06:00

Kategorie D21B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení   410 m, 20 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 28 = 12:28:00 8897 Krtičková Michaela KON 7975 C 33 = 12:33:00 232324 Skyvová Kristýna STE 7054 C 38 = 12:38:00 515485 Smičková Eva KON 8277 C 43 = 12:43:00 9186 Teplá Tereza SHK 8851 C 48 = 12:48:00 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 53 = 12:53:00 53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C 58 = 12:58:00 52645 Beranová Lenka KRN 7656 C 63 = 13:03:00 8899 Hlavová Jindra KON 8989 E 68 = 13:08:00 253155 Sikorová Miroslava VIC 7658 C 73 = 13:13:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 78 = 13:18:00 52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 83 = 13:23:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 88 = 13:28:00 52689 Mudráková Tereza LCE 7252 C 93 = 13:33:00 301331 Bajcarová Pavla ZBM 8761 C 98 = 13:38:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 103 = 13:43:00 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 108 = 13:48:00 219251 Staňková Veronika SBK 8151 C 113 = 13:53:00 52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 118 = 13:58:00 ......................... VAK C 123 = 14:03:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 C 128 = 14:08:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 133 = 14:13:00 53312 Sychrová Barbora VBM 8455 C 138 = 14:18:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 143 = 14:23:00 232113 Klajblová Kristýna TBM 8555 C 148 = 14:28:00 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 R 153 = 14:33:00 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 C 158 = 14:38:00 ......................... VAK C 163 = 14:43:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 168 = 14:48:00 ......................... VAK C 173 = 14:53:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 R 178 = 14:58:00 ......................... VAK C 183 = 15:03:00

Kategorie D21C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   385 m, 16 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 52684 Kalivodová Markéta LCE 7852 C 5 = 12:05:00 4766 Kubalová Jitka HOB 8351 C 10 = 12:10:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 15 = 12:15:00 352319 Rišková Diana ZLH 8950 C 20 = 12:20:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 25 = 12:25:00 52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 30 = 12:30:00 4635 Vintrová Alžběta CHT 8653 C 35 = 12:35:00 49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C 40 = 12:40:00 218792 Bencúrová Jitka LCE 7763 C 45 = 12:45:00 53889 Kršáková Veronika VIC 9090 B 50 = 12:50:00 52329 Kolomějevová Dita ASU 8599 C 55 = 12:55:00 ? Tomášková Petra NRG 82 C 60 = 13:00:00 neregistro 51937 Krumpholcová Michaela HOB 8255 C 65 = 13:05:00 neregistro 52657 Šemberková Helena ZLH 7851 C 70 = 13:10:00 ......................... VAK C 75 = 13:15:00

Kategorie D35B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.50 km, převýšení   410 m, 13 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 80 = 13:20:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 85 = 13:25:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 90 = 13:30:00 52664 Sedlářová Pavla VRB 7051 C 95 = 13:35:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 100 = 13:40:00 52621 Hudosová Gabriela KSU 7299 C 105 = 13:45:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 110 = 13:50:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 115 = 13:55:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 120 = 14:00:00 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 125 = 14:05:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 130 = 14:10:00 53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C 135 = 14:15:00 887008 Eterlle-Biederman Liliann WWK 73 C 140 = 14:20:00 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 145 = 14:25:00 ......................... VAK C 150 = 14:30:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 155 = 14:35:00 ......................... VAK C 160 = 14:40:00

Kategorie D35C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   330 m, 15 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 6 = 12:06:00 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 11 = 12:11:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 16 = 12:16:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 21 = 12:21:00 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 26 = 12:26:00 49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C 31 = 12:31:00 52715 Richterová Nataša ADA 7451 C 36 = 12:36:00 51751 Mutinská Zdeňka HVC 6453 C 41 = 12:41:00

Kategorie D40B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   340 m, 12 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 2 = 12:02:00 49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C 7 = 12:07:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 12 = 12:12:00 416075 Kukolová Alena LCE 6651 C 17 = 12:17:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 22 = 12:22:00 219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C 27 = 12:27:00 ......................... VAK C 32 = 12:32:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 37 = 12:37:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 42 = 12:42:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 47 = 12:47:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 52 = 12:52:00 8919 Hájová Jana TZL 6051 C 57 = 12:57:00 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 62 = 13:02:00 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 67 = 13:07:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 72 = 13:12:00 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 77 = 13:17:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 82 = 13:22:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 87 = 13:27:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 92 = 13:32:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 97 = 13:37:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 102 = 13:42:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 107 = 13:47:00 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 112 = 13:52:00 ......................... VAK C 117 = 13:57:00

Kategorie D45B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   235 m, 15 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 19 = 12:19:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 24 = 12:24:00 53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C 29 = 12:29:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 34 = 12:34:00 52424 Vaňáková Milada OOL 6251 C 39 = 12:39:00 53343 Krajčová Věra TZL 5856 C 44 = 12:44:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 49 = 12:49:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 54 = 12:54:00 219280 Janská Iva LBM 5795 C 59 = 12:59:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 64 = 13:04:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 69 = 13:09:00 53828 Melicharová Barbara HLV 6454 C 74 = 13:14:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 79 = 13:19:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 84 = 13:24:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 89 = 13:29:00 53340 Polášková Kamila TZL 6052 C 94 = 13:34:00 ......................... VAK C 99 = 13:39:00

Kategorie D45C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   215 m, 13 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 35 = 12:35:00 ......................... VAK C 40 = 12:40:00 ? Felklová Jarmila NGR 2 C 45 = 12:45:00 neregistro 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 50 = 12:50:00 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 55 = 12:55:00 ......................... VAK C 60 = 13:00:00

Kategorie D50B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   280 m, 15 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 12:34:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 39 = 12:39:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 44 = 12:44:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 49 = 12:49:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 54 = 12:54:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 59 = 12:59:00 416057 Stackeová Anna LCE 5551 C 64 = 13:04:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 69 = 13:09:00

Kategorie D55B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   280 m, 15 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 79 = 13:19:00

Kategorie D55C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   155 m, 11 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 30 = 12:30:00 ......................... VAK C 34 = 12:34:00

Kategorie D60B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   215 m, 13 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9576 Stará Pavla BOV 4251 C 3 = 12:03:00 8882 Vlachová Renata VOV 4450 C 8 = 12:08:00 ......................... VAK C 13 = 12:13:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 18 = 12:18:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 23 = 12:23:00

Kategorie D65B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   155 m, 11 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 12:20:00

Kategorie H10C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   125 m,  7 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 52575 Matoušek Matěj SSU 0005 C 5 = 12:05:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 10 = 12:10:00 53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 C 15 = 12:15:00 51885 Bobocký Roman ABR 9904 C 20 = 12:20:00 416168 Valík Tomáš AOP 0001 C 25 = 12:25:00 232959 Bořánek Michal STE 0007 C 30 = 12:30:00 237601 Bencúr Juraj LCE 9901 C 35 = 12:35:00 ? Havlíček Marek ASU 0046 C 40 = 12:40:00 ? Ondráček Filip KSU 0003 C 45 = 12:45:00 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 C 50 = 12:50:00 52200 Dvorský Boris SKM 3324 C 55 = 12:55:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 C 60 = 13:00:00 53830 Sedláček Jan HLV 9927 C 65 = 13:05:00 52547 Kašpar Petr SSU 9911 C 70 = 13:10:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C 75 = 13:15:00 231205 Jílek Ondřej KSU 9908 C 80 = 13:20:00 ......................... VAK C 85 = 13:25:00

Kategorie H10N

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   130 m,  7 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52519 Skyva Pavel STE 0205 C 18 = 12:18:00 ? Šmehlík Vojtěch KSU 0002 C 22 = 12:22:00 neregistro ......................... VAK C 26 = 12:26:00 ? Maťátko Vojtěch STE 0102 C 30 = 12:30:00

Kategorie H12B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   145 m,  8 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 8583 Ceniga Jiří TZL 9702 C 6 = 12:06:00 52544 Kašpar Jakub ASU 9747 B 11 = 12:11:00 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C 16 = 12:16:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 C 21 = 12:21:00 219219 Sedláček Ondřej HLV 9732 C 26 = 12:26:00 416035 Kunz Jiří BBM 9801 C 31 = 12:31:00 8587 Šiška Petr TZL 9801 C 36 = 12:36:00 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 C 41 = 12:41:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 46 = 12:46:00 425525 Zavřel Lukáš KRN 9701 B 51 = 12:51:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 56 = 12:56:00 8584 Mikel David TZL 9703 C 61 = 13:01:00 ......................... VAK C 66 = 13:06:00

Kategorie H12C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   150 m,  7 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 67 = 13:07:00 224899 Mikulenka Vojtěch SSU 9712 C 72 = 13:12:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 C 77 = 13:17:00 ? Kriegler Ondřej SSU 9804 C 82 = 13:22:00 52723 Kočí Josef KON 9824 C 87 = 13:27:00 ? Žák Oldřich SSU C 92 = 13:32:00 neregistro 361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C 97 = 13:37:00 8832 Spurný Radek PTE 9706 C 102 = 13:42:00 420442 Hromek Vít SSU 9708 C 107 = 13:47:00 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 C 112 = 13:52:00 301138 Dvořák Ferdinand SSU 9802 C 117 = 13:57:00 ? Bittner Ondřej ASU 9746 C 122 = 14:02:00 426313 Václavek Martin SSU 9811 C 127 = 14:07:00 232358 Palzer Vít OOP 9701 C 132 = 14:12:00 352333 Vystavěl Ondřej JPV 9807 C 137 = 14:17:00 425584 Drábek Luboš SSU 9711 C 142 = 14:22:00 ......................... VAK C 147 = 14:27:00

Kategorie H14B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   215 m, 12 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 70 = 13:10:00 53821 Krajcar Ivo SKM 9501 B 75 = 13:15:00 426400 Chovanec David TZL 9502 B 80 = 13:20:00 416069 Slíva Jan LCE 9602 B 85 = 13:25:00 49384 Ostruszka David TRI 9502 B 90 = 13:30:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 95 = 13:35:00 232323 Klein Jakub OOP 9501 B 100 = 13:40:00 253116 Valouch David SOP 9501 B 105 = 13:45:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 C 110 = 13:50:00 426345 Skyva Pavel SSU 9507 C 115 = 13:55:00 53400 Burkart David VIC 9602 B 120 = 14:00:00 307332 Sklenář Martin SBR 9501 B 125 = 14:05:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 130 = 14:10:00 51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 135 = 14:15:00 232254 Hruška Jakub ABM 9515 B 140 = 14:20:00 410320 Jordanov Alexandr BBM 9501 C 145 = 14:25:00 8588 Turna Matyáš TZL 9602 B 150 = 14:30:00 52999 Míček Dominik MOV 9501 B 155 = 14:35:00 2000222 Chmelař Martin JPV 9505 B 160 = 14:40:00 416082 Dvorský Petr SKM 9601 B 165 = 14:45:00 515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B 170 = 14:50:00 8586 Saiu Matěj TZL 9603 C 175 = 14:55:00 53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 B 180 = 15:00:00 ......................... VAK C 185 = 15:05:00

Kategorie H14C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   195 m, 11 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Mikula Jan SSU 9609 C 65 = 13:05:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 C 69 = 13:09:00 ? Dumbrovský Michal UOL 9601 C 73 = 13:13:00 352342 Fajkus Radim JPV 9509 C 77 = 13:17:00

Kategorie H16B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení   350 m, 14 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 14 = 12:14:00 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 B 19 = 12:19:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 24 = 12:24:00 416144 Korčák Jakub TZL 9403 A 29 = 12:29:00 1007346 Skyva Petr STE 9307 B 34 = 12:34:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 39 = 12:39:00 301698 Horvát Petr SSU 9442 B 44 = 12:44:00 49493 Lacina Jakub KSU 9303 B 49 = 12:49:00 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 B 54 = 12:54:00 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B 59 = 12:59:00 330655 Láznička Jan TZL 9405 A 64 = 13:04:00 53121 Kratochvíl Jindřich VIC 9412 B 69 = 13:09:00 416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 74 = 13:14:00 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B 79 = 13:19:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 84 = 13:24:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B 89 = 13:29:00 ......................... VAK C 94 = 13:34:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 99 = 13:39:00 49365 Argaláš Michal TRI 9301 A 104 = 13:44:00 4647 Német Kryštof STE 9308 B 109 = 13:49:00 224905 Šincl Jiří SSU 9404 B 114 = 13:54:00 886717 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B 119 = 13:59:00 49303 Lacina Lukáš KSU 9304 B 124 = 14:04:00 331211 Toman Filip ABM 9309 B 129 = 14:09:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 134 = 14:14:00 995871 Schuster Marek AOP 9303 A 139 = 14:19:00 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 144 = 14:24:00 ......................... VAK C 149 = 14:29:00

Kategorie H16C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   215 m, 13 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 12:00:00 420402 Hálek Matěj UOL 9311 C 5 = 12:05:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 10 = 12:10:00 352319 Kvapil Ladislav ZLH 9301 C 15 = 12:15:00 352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 25 = 12:25:00

Kategorie H18B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.40 km, převýšení   485 m, 19 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Matyja Rafal PJG C 20 = 12:20:00 ......................... VAK C 25 = 12:25:00 416056 Semela Jakub LCE 9103 C 30 = 12:30:00 505127 Wojnowicz Marek UTI C 35 = 12:35:00 253128 Šidík Petr AOV 9204 B 40 = 12:40:00 995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 A 45 = 12:45:00 49430 Melecký Karel AOP 9102 B 50 = 12:50:00 416064 Benroth Martin TZL 9206 A 55 = 12:55:00 52583 Křeček Jan ZPV 9111 B 60 = 13:00:00 301583 Seitler Milan ASU 9148 B 65 = 13:05:00 301582 Verlík Jan TRI 9205 B 70 = 13:10:00 53823 Dvorský Václav SKM 9101 B 75 = 13:15:00 331424 Svízela Vojtěch LCE 9105 B 80 = 13:20:00 ......................... VAK C 85 = 13:25:00 ......................... VAK C 90 = 13:30:00 504407 Pachnik Wojciech UTI C 95 = 13:35:00 502201 Mistal Jędrzej WWK 91 C 100 = 13:40:00 303921 Jendželovský Marek AOV 9201 B 105 = 13:45:00 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A 110 = 13:50:00 886716 Hubáček Michal LCE 9301 A 115 = 13:55:00 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A 120 = 14:00:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C 125 = 14:05:00 246835 Matuš Martin TZL 9102 B 130 = 14:10:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 A 135 = 14:15:00 352304 Ostřanský Filip ASU 9243 B 140 = 14:20:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 B 145 = 14:25:00 ......................... VAK C 150 = 14:30:00 416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A 155 = 14:35:00 504408 Madej Mateusz UTI C 160 = 14:40:00 52945 Fousek Jan AOV 9101 B 165 = 14:45:00 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 170 = 14:50:00 553459 Peřinka Jan AOP 9101 B 175 = 14:55:00 51504 Valenta Jiří LCE 9201 A 180 = 15:00:00

Kategorie H18C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení   350 m, 14 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
229701 Jílek Jakub KSU 9202 C 0 = 12:00:00 ......................... VAK C 4 = 12:04:00

Kategorie H20B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati 11.00 km, převýšení   470 m, 25 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 28 = 12:28:00 52343 Schäfer Martin TZL 9009 B 33 = 12:33:00 920692 Legerski Martin ASU 9003 B 38 = 12:38:00 4671 Tesař Jan VRB 9000 B 43 = 12:43:00 52712 Věžník Antonín ADA 9001 B 48 = 12:48:00 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 C 53 = 12:53:00 neregistro 49438 Melecký Martin AOP 9001 A 58 = 12:58:00 53670 Janů Zdeněk KSU 9045 B 63 = 13:03:00 52479 Pernica Jiří VRB 9002 B 68 = 13:08:00 301284 Šesták Jakub RBK 9001 A 73 = 13:13:00 51956 Šnajdr Jakub VRB 9001 B 78 = 13:18:00 330573 Žák Marek VBM 8903 B 83 = 13:23:00 52534 Žák Martin JPV 9009 C 88 = 13:28:00 515424 Slezák Jiří LCE 9001 B 93 = 13:33:00 246838 Beran Jan TZL 9016 B 98 = 13:38:00 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 B 103 = 13:43:00 ......................... VAK C 108 = 13:48:00

Kategorie H21B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati 12.60 km, převýšení   695 m, 24 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301551 Holík Mario SKM 7702 C 0 = 12:00:00 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 4 = 12:04:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 8 = 12:08:00 307266 Oľhava Rastislav ASU 8949 C 12 = 12:12:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 16 = 12:16:00 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 20 = 12:20:00 52706 Cahel Marek LCE 8803 R 24 = 12:24:00 ......................... VAK C 28 = 12:28:00 762400 Marek Martin VIC 7624 C 32 = 12:32:00 253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 36 = 12:36:00 920666 Navrátil Tomáš ASU 8817 C 40 = 12:40:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 44 = 12:44:00 51932 Klech Richard VRB 7201 R 48 = 12:48:00 52513 Mlejnek Pavel STE 7403 C 52 = 12:52:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 56 = 12:56:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 60 = 13:00:00 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 A 64 = 13:04:00 ......................... VAK C 68 = 13:08:00 336795 Kalous Antonín KON 7708 C 72 = 13:12:00 9282 Fukátko Jan LPU 8105 C 76 = 13:16:00 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 80 = 13:20:00 53775 Kolek Petr DOB 7501 C 84 = 13:24:00 52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 88 = 13:28:00 53335 Vyoral Jan VIC 7615 C 92 = 13:32:00 52520 Skyva Petr STE 6501 C 96 = 13:36:00 995852 Hanslian David LCE 7835 C 100 = 13:40:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 104 = 13:44:00 ......................... VAK C 108 = 13:48:00 52844 Ježek Tomáš ASU 8419 C 112 = 13:52:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 116 = 13:56:00 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 120 = 14:00:00 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 124 = 14:04:00 52858 Kokojan David JPV 8535 C 128 = 14:08:00 232327 Petřivalský Marek STE 6907 C 132 = 14:12:00 49344 Kuča Petr SOP 8606 C 136 = 14:16:00 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 140 = 14:20:00 232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 144 = 14:24:00 ......................... VAK C 148 = 14:28:00 52210 Nejedlý Luděk SKM 7601 C 152 = 14:32:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 156 = 14:36:00 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 160 = 14:40:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 164 = 14:44:00 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 168 = 14:48:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 R 172 = 14:52:00 ......................... VAK C 176 = 14:56:00 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 180 = 15:00:00 8908 Krtička Jan KON 7931 C 184 = 15:04:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 188 = 15:08:00 52510 Janků Marek STE 7102 C 192 = 15:12:00

Kategorie H21CK

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení   350 m, 14 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52744 Špičák František CEL 5628 C 159 = 14:39:00 53822 Rytíř Jan SKM 7701 C 163 = 14:43:00 920688 Fátor Jan ASU 7907 C 167 = 14:47:00 8838 Vítek Michal PTE 9031 C 171 = 14:51:00 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C 175 = 14:55:00 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 179 = 14:59:00 ......................... VAK C 183 = 15:03:00 52222 Vintr Radek TZL 7701 C 187 = 15:07:00 ......................... VAK C 191 = 15:11:00 53311 Chloupek Tomáš VBM 8404 C 195 = 15:15:00 920689 Suchý Matěj ASU 8942 B 199 = 15:19:00 8825 Zapletal Jaroslav PTE 8526 C 203 = 15:23:00

Kategorie H21CL

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení   410 m, 20 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301233 Velička Jan VRB 8504 C 0 = 12:00:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 5 = 12:05:00 ......................... VAK C 10 = 12:10:00 ? Tomášek Petr NRG 80 C 15 = 12:15:00 neregistro

Kategorie H35B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati 10.70 km, převýšení   605 m, 22 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Hošťášek Dan KRN 6808 C 40 = 12:40:00 553457 Vavrys Petr LCE 6413 C 45 = 12:45:00 232417 Holec Honza MOV 6701 C 50 = 12:50:00 52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 55 = 12:55:00 53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 60 = 13:00:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 65 = 13:05:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 70 = 13:10:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 75 = 13:15:00 887009 Biederman Pawel WWK 71 C 80 = 13:20:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 85 = 13:25:00 ......................... VAK C 90 = 13:30:00 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 95 = 13:35:00 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 100 = 13:40:00 53368 Láznička Robert TZL 6309 C 105 = 13:45:00 52683 Škoda František LCE 7439 C 110 = 13:50:00 52512 Maťátko, Miloslav STE 6703 C 115 = 13:55:00 229388 Pavlík Radek ASU 6849 C 120 = 14:00:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 125 = 14:05:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 130 = 14:10:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 135 = 14:15:00 232412 Šarman Radim MOV 6201 C 140 = 14:20:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 145 = 14:25:00 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 150 = 14:30:00 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 155 = 14:35:00 ......................... VAK C 160 = 14:40:00

Kategorie H35C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  7.30 km, převýšení   445 m, 18 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361996 Vlach Josef KON 6431 C 147 = 14:27:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 152 = 14:32:00 51752 Mutinský Viktor HVC 6503 C 157 = 14:37:00 301553 Horčička Petr UOL 7007 C 162 = 14:42:00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 167 = 14:47:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 172 = 14:52:00 51907 Zítka Jiří ABR 6201 C 177 = 14:57:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 182 = 15:02:00 ......................... VAK C 187 = 15:07:00

Kategorie H40B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  8.50 km, převýšení   490 m, 19 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 59 = 12:59:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 64 = 13:04:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 69 = 13:09:00 8788 Trojek Jakub TRC 6400 C 74 = 13:14:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 79 = 13:19:00 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C 84 = 13:24:00 331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C 89 = 13:29:00 52585 Fajkus Tomáš ZPV 6315 C 94 = 13:34:00 301221 Koláček Pavel HAV 6402 C 99 = 13:39:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 104 = 13:44:00 52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C 109 = 13:49:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 114 = 13:54:00 222885 Pachnik Dariusz UTI C 119 = 13:59:00 ......................... VAK C 124 = 14:04:00 8656 Kantor Roman TRI 6501 C 129 = 14:09:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 134 = 14:14:00 53265 Holík Marek TBM 6507 C 139 = 14:19:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 144 = 14:24:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 149 = 14:29:00 ......................... VAK C 154 = 14:34:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 159 = 14:39:00 8787 Niedoba Jan TRC 6200 C 164 = 14:44:00 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 169 = 14:49:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 174 = 14:54:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 179 = 14:59:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 184 = 15:04:00

Kategorie H45B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  7.30 km, převýšení   445 m, 18 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 67 = 13:07:00 8660 Prokop Lubomír TRI 6001 C 72 = 13:12:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 77 = 13:17:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 82 = 13:22:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 87 = 13:27:00 51882 Kolář Rudolf ASU 6301 C 92 = 13:32:00 53649 Janů Zdeněk KSU 5749 C 97 = 13:37:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 102 = 13:42:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 107 = 13:47:00 232152 Opletal Jaroslav HAV 6200 C 112 = 13:52:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 117 = 13:57:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 122 = 14:02:00 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C 127 = 14:07:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 132 = 14:12:00 ......................... VAK C 137 = 14:17:00

Kategorie H45C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení   315 m, 15 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 12:01:00 52441 Janošík Antonín UOL 5201 C 6 = 12:06:00 53420 Malysa Ján SOP 5102 C 11 = 12:11:00 330683 Kavan Luboš SKM 6301 C 16 = 12:16:00 416098 Zachař Zdeněk ZLH 5902 C 21 = 12:21:00 421854 Vaňák Milan OOL 6204 C 26 = 12:26:00 51515 Kršák Karel VIC 5902 C 31 = 12:31:00 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C 36 = 12:36:00 7854 Bucký Josef ABR 6001 C 41 = 12:41:00 ? Ženčák Jaroslav OA C 46 = 12:46:00 neregistro 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 51 = 12:51:00 ? Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 56 = 12:56:00 neregistro ......................... VAK C 61 = 13:01:00

Kategorie H50B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   385 m, 16 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 93 = 13:33:00 52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 98 = 13:38:00 895240 Podsiadly Leszek WWK 5501 C 103 = 13:43:00 52632 Peths Pavel KRN 5801 C 108 = 13:48:00 ......................... VAK C 113 = 13:53:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 118 = 13:58:00 8811 Pavelek Luděk AOP 5801 C 123 = 14:03:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 128 = 14:08:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 133 = 14:13:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 138 = 14:18:00 53370 Krajča Pavel TZL 5705 C 143 = 14:23:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 148 = 14:28:00 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C 153 = 14:33:00 53804 Štěpáník Otakar OTK 5707 C 158 = 14:38:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 163 = 14:43:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 168 = 14:48:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 173 = 14:53:00 412266 Gracjasz Jan WWK 5502 C 178 = 14:58:00 53341 Háj Bohumil TZL 5601 C 183 = 15:03:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 188 = 15:08:00 ......................... VAK C 193 = 15:13:00

Kategorie H55B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   340 m, 12 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53295 Sponar Jan TBM 5004 C 127 = 14:07:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 132 = 14:12:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 137 = 14:17:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 142 = 14:22:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 147 = 14:27:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 152 = 14:32:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 157 = 14:37:00 ......................... VAK C 162 = 14:42:00 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 167 = 14:47:00 ......................... VAK C 172 = 14:52:00

Kategorie H55C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   235 m, 15 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352315 Richter Rudolf ADA 5113 C 109 = 13:49:00 ......................... VAK C 113 = 13:53:00 52518 Skoupý Kamil STE 4501 C 117 = 13:57:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 121 = 14:01:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 125 = 14:05:00

Kategorie H60B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   235 m, 15 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 135 = 14:15:00 ......................... VAK C 140 = 14:20:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 145 = 14:25:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 150 = 14:30:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 155 = 14:35:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 160 = 14:40:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 165 = 14:45:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 170 = 14:50:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 175 = 14:55:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 180 = 15:00:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 185 = 15:05:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 190 = 15:10:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 195 = 15:15:00 ......................... VAK C 200 = 15:20:00

Kategorie H65B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   190 m, 12 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 70 = 13:10:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 75 = 13:15:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 80 = 13:20:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 85 = 13:25:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 90 = 13:30:00 ......................... VAK C 95 = 13:35:00

Kategorie H65C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   215 m, 13 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52529 Čermák Miloslav UOL 4101 C 68 = 13:08:00 9577 Starý Břetislav BOV 4402 C 73 = 13:13:00 ......................... VAK C 78 = 13:18:00

Kategorie H70B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   190 m, 12 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 50 = 12:50:00 416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 55 = 12:55:00 ......................... VAK C 60 = 13:00:00

Kategorie H75B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   215 m, 13 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 33 = 12:33:00 52026 Šauman Václav LBM 3026 C 38 = 12:38:00 52536 Uhmann Hubert SSU 2600 C 43 = 12:43:00 ......................... VAK C 48 = 12:48:00

Kategorie HDR

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení   130 m,  7 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Škop Jan KSU 0401 C 0 = 12:00:00 neregistro 53654 Reichl Martin KSU 0202 C 2 = 12:02:00 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C 4 = 12:04:00 ? Žoužela Tomáš ASU 0149 C 6 = 12:06:00 52740 Jurníčková Nikol PTE C 8 = 12:08:00 neregistro 416066 Bencúr Eliáš LCE 0301 C 10 = 12:10:00 52617 Mareček Karel KSU 0303 C 12 = 12:12:00 49285 Richterová Julie ADA 0351 C 14 = 12:14:00 8585 Podmolík Jonáš TZL 0001 C 16 = 12:16:00 53817 Halma Dominik SKM 0401 C 18 = 12:18:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C 20 = 12:20:00 425520 Zvoníček Jiří SKM 0101 C 22 = 12:22:00 ? Plhal Jakub ASU 0222 C 24 = 12:24:00 ? Prudík Lukáš ASU 0047 C 26 = 12:26:00 ? Vašinková Halka ZLH 0251 C 28 = 12:28:00 neregistro 52294 Tomanek Lukáš STE 05 C 30 = 12:30:00 neregistro 418625 Pavelková Ema AOP 0051 C 32 = 12:32:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 34 = 12:34:00 ? Pěčonka Zdeněk ZLH 0201 C 36 = 12:36:00 neregistro 52502 Janků Martin STE 0404 C 38 = 12:38:00 neregistro ? Hedrich Jan SSU C 40 = 12:40:00 neregistro ? Hálková Eliška UOL C 42 = 12:42:00 neregistro 52741 Pihýr Daniel PTE C 44 = 12:44:00 neregistro ......................... VAK C 46 = 12:46:00 ......................... VAK C 48 = 12:48:00 ......................... VAK C 50 = 12:50:00 ......................... VAK C 52 = 12:52:00 ......................... VAK C 54 = 12:54:00

Kategorie P

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   145 m,  8 kontrol           tištěno 17.04.2009   13:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Šmehlíková Zuzana KSU 9501 C 0 = 12:00:00 neregistro 515427 Vlachová Olga KON 6969 C 2 = 12:02:00 ? Klečka Quido HAV C 4 = 12:04:00 neregistro ? Švec Jaromír NRG 1 C 6 = 12:06:00 neregistro 53380 Sasýnová Radka ZVS 7750 C 8 = 12:08:00 ? Toman Jakub KON 9325 C 10 = 12:10:00 ? Kalousová Eva KON C 12 = 12:12:00 neregistro 232872 Otrusina Jan ABM 9210 C 14 = 12:14:00 ? Klečka Vít HAV C 16 = 12:16:00 neregistro 52057 Otrusinová Helena ABM 7054 C 18 = 12:18:00 361974 Obrátil Miroslav ABM 6502 C 20 = 12:20:00 301573 Hejlová Soňa PTE 7371 C 22 = 12:22:00 ......................... VAK C 24 = 12:24:00 ......................... VAK C 26 = 12:26:00 ......................... VAK C 28 = 12:28:00 ? Košák Petr ASU 6549 C 30 = 12:30:00 neregistro

 [s]