Mistrovství Moravy 2009

Žebříček B Morava - klasická trať - 18. 4. 2009

Český pohár štafet, Česká liga klubů (C) - 19. 4. 2009

aktualizováno: 27. 8. 16:41

Kategorie D10C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51891 Sklenářová Marie ABR 9951 C A-team Bruntál ? Václavková Zuzana SSU 0052 C SK Severka Šumperk ? Ziková Natálie SSU 0053 C SK Severka Šumperk 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C TJ Zlaté Hory

Kategorie D10N

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
......................... VAK C

Kategorie D12B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B KOB MOIRA Brno 332961 Odehnalová Klára ABM 9956 C KOB MOIRA Brno 420442 Smrčková Dominika KSU 9799 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 B TJ Slovan Luhačovice 224902 Horvátová Hana SSU 9794 C SK Severka Šumperk 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 B TJ TŽ Třinec 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B TJ TŽ Třinec 8582 Kavánková Iva TZL 9753 B SKOB Zlín 8581 Chovancová Zuzana TZL 9754 B SKOB Zlín

Kategorie D12C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C SK Prostějov 49367 Muellerová Kristýna KON 9771 C KOB Konice 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 C KOB Konice 232529 Šafářová Nikole OOP 9850 C TJ Opava ? Švancárová Veronika SSU 9853 C SK Severka Šumperk ? Holinková Radka SSU 9855 C SK Severka Šumperk 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 C SK Univerzity Palackého Olomouc 428280 Hálková Klára UOL 9754 C SK Univerzity Palackého Olomouc 331363 Novotná Klára ZLH 9851 C TJ Zlaté Hory 352320 Pěčonková Veronika ZLH 9852 C TJ Zlaté Hory 352302 Pilcová Sabina ZPV 9898 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie D14B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B KOB MOIRA Brno 416087 Končáková Klára HLV 9555 C Sokol Holešov 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 B TJ Slovan Luhačovice 416068 Gračková Alena LCE 9652 B TJ Slovan Luhačovice 52739 Mančíková Markéta PTE 9655 B Sokol Ptení 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B SK Severka Šumperk 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B SK Severka Šumperk 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 B VSK MZLU Brno 416017 Hovořáková Anna VBM 9652 C VSK MZLU Brno

Kategorie D14C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51884 Bucká Karolína ABR 9553 C A-team Bruntál 253151 Richterová Nataša ADA 9651 C TJ Spartak Adamov 207821 Grulichová Lucie JPV 9677 C SK Prostějov 8898 Vlachová Eliška KON 9572 C KOB Konice 52418 Langerová Adéla KON 9671 C KOB Konice 301575 Spurná Martina PTE 9556 C Sokol Ptení 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C KOB Směr Kroměříž 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 C KOB Směr Kroměříž ? Krieglerová Dominika SSU 9592 C SK Severka Šumperk 222895 Haniszewska Angelika UTI C UKS Tukan Iwiny

Kategorie D16B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
232405 Šarmanová Alena AOP 9352 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 52753 Kasza Izabela AOP 9453 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní 53112 Mátlová Pavlína KSU 9392 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53652 Janů Hana KSU 9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53659 Vozdová Aneta KSU 9394 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49318 Hnilicová Šárka KSU 9493 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53869 Vavrys Johan LCE 9302 A TJ Slovan Luhačovice 8849 Vítková Lucie PTE 9474 B Sokol Ptení 219249 Šestáková Petra RBK 9357 B SK Radioklub Blansko 8726 Svobodová Klára SOP 9352 B TJ Slezan Opava 49382 Laštůvková Petra TRI 9350 A TJ TŽ Třinec 8652 Nožková Sára TRI 9353 A TJ TŽ Třinec 49327 Haltofová Eva TRI 9453 B TJ TŽ Třinec 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B TJ TŽ Třinec 49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B TJ TŽ Třinec 218976 Kavánková Jana TZL 9351 B SKOB Zlín 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A SKOB Zlín 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B SKOB Zlín 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B SKOB Zlín 505135 Szeliga Małgorzata UTI C UKS Tukan Iwiny 842657 Baran Karolina WWK 93 C WKS Wawel Krakov 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 B SK Žabovřesky Brno 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 A SK Žabovřesky Brno

Kategorie D16C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
131 Mutinská Daniela HVC 9351 C SK Hlinsko 307329 Korčáková Ivana KON 9473 C KOB Konice 301576 Hejlová Zuzana PTE 9371 C Sokol Ptení 52738 Bubeníčková Petra PTE 9372 C Sokol Ptení 426325 Neumannová Anna STE 9456 C SK SKI-OB Šternberk

Kategorie D18B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 B KOB MOIRA Brno 332966 Handlová Andrea ABM 9255 B KOB MOIRA Brno 428263 Světlońová Lucie AOV 9252 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní 301561 Janečková Adriana CEL 9161 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B KOB Konice 53873 Krahulíková Tereza LCE 9153 B TJ Slovan Luhačovice 416067 Kukolová Šárka LCE 9251 A TJ Slovan Luhačovice 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 A SKOB Bruntál 253378 Hrubanová Kateřina SKM 9152 B KOB Směr Kroměříž 49328 Mizerová Monika TRI 9250 B TJ TŽ Třinec 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A TJ TŽ Třinec 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A TJ TŽ Třinec 53120 Drgová Markéta TZL 9152 B SKOB Zlín 53118 Drgová Lenka TZL 9153 B SKOB Zlín 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 B SKOB Zlín 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A SK Univerzity Palackého Olomouc 515413 Šimková Johanka UOL 9355 A SK Univerzity Palackého Olomouc 53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B VSK MZLU Brno 330621 Gruberová Eliška VBM 9255 B VSK MZLU Brno 53887 Kršáková Marie VIC 9191 B OB Vizovice, občanské sdružení 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 B SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem 895347 Zanowska Aleksandra WWK 9151 C WKS Wawel Krakov 842661 Kruczek Klaudia WWK 9152 C WKS Wawel Krakov 895241 Baran Anna WWK 9153 C WKS Wawel Krakov 303923 Křečková Lenka ZPV 9271 B KOB Železárny Prostějov 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B TJ Zbrojovka Vsetín

Kategorie D18C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52324 Mutinská Ivana HVC 9151 C SK Hlinsko 352312 Grulichová Helena JPV 9292 C SK Prostějov 301577 Kejíková Ivona PTE 9281 C Sokol Ptení 49407 Vyhnálková Milada SOP 9151 C TJ Slezan Opava

Kategorie D20B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
416011 Fasurová Tereza ABM 9059 B KOB MOIRA Brno 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B A-team Bruntál 8798 Hadačová Tereza AOP 9051 A POBO Opava,Přátele orientačního běhu 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A TJ Slovan Luhačovice 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 A TJ Opava 416079 Kavanová Elena SKM 9090 B KOB Směr Kroměříž 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B TJ Slezan Opava 53294 Prokopová Bětka TRI 8951 B TJ TŽ Třinec 53334 Maliňáková Barbora VIC 9051 A OB Vizovice, občanské sdružení 232123 Veličková Monika VRB 8951 A SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 A SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem

Kategorie D21B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C Magnus Orienteering 52934 Klečková Lucie HAV 8852 C SKOB Baník Havířov 52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C SK Jamnice 995816 Otrubová Johana KON 7852 C KOB Konice 8897 Krtičková Michaela KON 7975 C KOB Konice 515485 Smičková Eva KON 8277 C KOB Konice 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C KOB Konice 8899 Hlavová Jindra KON 8989 E KOB Konice 52645 Beranová Lenka KRN 7656 C TJ Loko Krnov 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C TJ Loko Krnov 52689 Mudráková Tereza LCE 7252 C TJ Slovan Luhačovice 219251 Staňková Veronika SBK 8151 C KOB Start Blansko 9186 Teplá Tereza SHK 8851 C TJ Slavia Hradec Králové 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C KOB Směr Kroměříž 232324 Skyvová Kristýna STE 7054 C SK SKI-OB Šternberk 53385 Maliňáková Katka SVS 8151 C Orientklub Vsetín 53387 Maliňáková Petra SVS 8751 C Orientklub Vsetín 232113 Klajblová Kristýna TBM 8555 C TJ Tesla Brno 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C SKOB Zlín 52472 Horčičková Eva UOL 7051 R SK Univerzity Palackého Olomouc 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C SK Univerzity Palackého Olomouc 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 R SK Univerzity Palackého Olomouc 52454 Indráková Adélka UOL 9153 A SK Univerzity Palackého Olomouc ......................... VAK C 53312 Sychrová Barbora VBM 8455 C VSK MZLU Brno 253155 Sikorová Miroslava VIC 7658 C OB Vizovice, občanské sdružení 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C VSK VŠB TU Ostrava 301331 Bajcarová Pavla ZBM 8761 C SK Žabovřesky Brno 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie D21C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52329 Kolomějevová Dita ASU 8599 C Magnus Orienteering 4635 Vintrová Alžběta CHT 8653 C SK Chrast 51937 Krumpholcová Michaela HOB 8255 C SKOB HOBES Horní Benešov 4766 Kubalová Jitka HOB 8351 C SKOB HOBES Horní Benešov 52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 218792 Bencúrová Jitka LCE 7763 C TJ Slovan Luhačovice 52684 Kalivodová Markéta LCE 7852 C TJ Slovan Luhačovice 331675 Michálková Renata LCE 8151 C TJ Slovan Luhačovice ? Tomášková Petra NRG 82 C Neregistrovaní 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C Sokol Ptení 49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C VSK MZLU Brno 53889 Kršáková Veronika VIC 9090 B OB Vizovice, občanské sdružení 52657 Šemberková Helena ZLH 7851 C TJ Zlaté Hory 352319 Rišková Diana ZLH 8950 C TJ Zlaté Hory

Kategorie D35B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C KOB MOIRA Brno 52453 Kostková Jana AOP 7151 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C Sokol Holešov 52621 Hudosová Gabriela KSU 7299 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C TJ Slovan Luhačovice 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C SK SKI-OB Šternberk 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C SK SKI-OB Šternberk 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C VSK MZLU Brno 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C VSK MZLU Brno 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C OB Vizovice, občanské sdružení 52664 Sedlářová Pavla VRB 7051 C SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem 887008 Eterlle-Biederman Liliann WWK 73 C WKS Wawel Krakov 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C KOB Železárny Prostějov 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C KOB Železárny Prostějov 53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C TJ Zbrojovka Vsetín

Kategorie D35C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52715 Richterová Nataša ADA 7451 C TJ Spartak Adamov 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 51751 Mutinská Zdeňka HVC 6453 C SK Hlinsko 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C SK Prostějov 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C Sokol Ptení 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C SK Univerzity Palackého Olomouc 49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C Klub turistů a lyžařů Brno

Kategorie D40B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
219257 Obrátilová Naďa ABM 6654 C KOB MOIRA Brno 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C KOB MOIRA Brno 8810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 52944 Klečková Zina HAV 6151 C SKOB Baník Havířov 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C SKOB Baník Havířov 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C Sokol Holešov 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C KOB Konice 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C TJ Loko Krnov 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C TJ Slovan Luhačovice 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C TJ Slovan Luhačovice 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C TJ Slovan Luhačovice 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C TJ Slovan Luhačovice 416075 Kukolová Alena LCE 6651 C TJ Slovan Luhačovice 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C TJ Opava 49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C TJ TŽ Třinec 8919 Hájová Jana TZL 6051 C SKOB Zlín 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C SKOB Zlín 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C SKOB Zlín 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C SK Univerzity Palackého Olomouc 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C KOB Železárny Prostějov 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie D45B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 53828 Melicharová Barbara HLV 6454 C Sokol Holešov 52412 Smičková Eva KON 5887 C KOB Konice 219280 Janská Iva LBM 5795 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C TJ Slovan Luhačovice 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C SKOB Bruntál 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C TJ TŽ Třinec 53343 Krajčová Věra TZL 5856 C SKOB Zlín 53340 Polášková Kamila TZL 6052 C SKOB Zlín 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C SKOB Zlín 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C SKOB Zlín 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C SK Univerzity Palackého Olomouc 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C SK Univerzity Palackého Olomouc 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C VSK MZLU Brno 53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C VSK MZLU Brno

Kategorie D45C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C SKOB HOBES Horní Benešov ? Felklová Jarmila NGR 2 C 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C SK Univerzity Palackého Olomouc 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C SK Univerzity Palackého Olomouc

Kategorie D50B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 416057 Stackeová Anna LCE 5551 C TJ Slovan Luhačovice 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C TJ Slovan Luhačovice 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C TJ Tesla Brno 8930 Horynová Eva TZL 5254 C SKOB Zlín 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C SKOB Zlín 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C SKOB Zlín

Kategorie D55B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl

Kategorie D55C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C SKOB HOBES Horní Benešov

Kategorie D60B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
9576 Stará Pavla BOV 4251 C TJ Baník Ostrava OKD 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C TJ Opava 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C TJ TŽ Třinec 8882 Vlachová Renata VOV 4450 C VSK VŠB TU Ostrava

Kategorie D65B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl

Kategorie H10C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51885 Bobocký Roman ABR 9904 C A-team Bruntál 416168 Valík Tomáš AOP 0001 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu ? Havlíček Marek ASU 0046 C Magnus Orienteering 53830 Sedláček Jan HLV 9927 C Sokol Holešov ? Ondráček Filip KSU 0003 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 231205 Jílek Ondřej KSU 9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 237601 Bencúr Juraj LCE 9901 C TJ Slovan Luhačovice 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 C Jiskra Otrokovice 52200 Dvorský Boris SKM 3324 C KOB Směr Kroměříž 52575 Matoušek Matěj SSU 0005 C SK Severka Šumperk 52547 Kašpar Petr SSU 9911 C SK Severka Šumperk 232959 Bořánek Michal STE 0007 C SK SKI-OB Šternberk 301552 Horčička Vít UOL 9919 C SK Univerzity Palackého Olomouc 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C KOB Železárny Prostějov 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie H10N

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Šmehlík Vojtěch KSU 0002 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk ? Maťátko Vojtěch STE 0102 C SK SKI-OB Šternberk 52519 Skyva Pavel STE 0205 C SK SKI-OB Šternberk

Kategorie H12B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
336733 Novák Pavel AOV 9801 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní 52544 Kašpar Jakub ASU 9747 B Magnus Orienteering 416035 Kunz Jiří BBM 9801 C BETA Ursus Orienteering 219219 Sedláček Ondřej HLV 9732 C Sokol Holešov 425525 Zavřel Lukáš KRN 9701 B TJ Loko Krnov 253363 Sýkora Vojtěch LCE 9801 C TJ Slovan Luhačovice 253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C KOB Směr Kroměříž 8663 Cienciala Jan TRI 9801 C TJ TŽ Třinec 8583 Ceniga Jiří TZL 9702 C SKOB Zlín 8584 Mikel David TZL 9703 C SKOB Zlín 8587 Šiška Petr TZL 9801 C SKOB Zlín 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B VSK MZLU Brno

Kategorie H12C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Bittner Ondřej ASU 9746 C Magnus Orienteering 352333 Vystavěl Ondřej JPV 9807 C SK Prostějov 52723 Kočí Josef KON 9824 C KOB Konice 232358 Palzer Vít OOP 9701 C TJ Opava 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 C TJ Sokol Plumlov 8832 Spurný Radek PTE 9706 C Sokol Ptení ? Žák Oldřich SSU C SK Severka Šumperk 420442 Hromek Vít SSU 9708 C SK Severka Šumperk 425584 Drábek Luboš SSU 9711 C SK Severka Šumperk 224899 Mikulenka Vojtěch SSU 9712 C SK Severka Šumperk 301138 Dvořák Ferdinand SSU 9802 C SK Severka Šumperk ? Kriegler Ondřej SSU 9804 C SK Severka Šumperk 426313 Václavek Martin SSU 9811 C SK Severka Šumperk 53354 Podmolík Josef TZL 9701 C SKOB Zlín 361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C SK Univerzity Palackého Olomouc

Kategorie H14B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
232254 Hruška Jakub ABM 9515 B KOB MOIRA Brno 515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní 410320 Jordanov Alexandr BBM 9501 C BETA Ursus Orienteering 2000222 Chmelař Martin JPV 9505 B SK Prostějov 51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 A TJ Slovan Luhačovice 53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 B TJ Slovan Luhačovice 416069 Slíva Jan LCE 9602 B TJ Slovan Luhačovice 52999 Míček Dominik MOV 9501 B SKOB Ostrava 232323 Klein Jakub OOP 9501 B TJ Opava 307332 Sklenář Martin SBR 9501 B SKOB Bruntál 53821 Krajcar Ivo SKM 9501 B KOB Směr Kroměříž 416082 Dvorský Petr SKM 9601 B KOB Směr Kroměříž 253116 Valouch David SOP 9501 B TJ Slezan Opava 426345 Skyva Pavel SSU 9507 C SK Severka Šumperk 49384 Ostruszka David TRI 9502 B TJ TŽ Třinec 426400 Chovanec David TZL 9502 B SKOB Zlín 53126 Sadílek Jan TZL 9601 C SKOB Zlín 8588 Turna Matyáš TZL 9602 B SKOB Zlín 8586 Saiu Matěj TZL 9603 C SKOB Zlín 53400 Burkart David VIC 9602 B OB Vizovice, občanské sdružení

Kategorie H14C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51892 Vičan Dominik ABR 9501 C A-team Bruntál 352342 Fajkus Radim JPV 9509 C SK Prostějov ? Mikula Jan SSU 9609 C SK Severka Šumperk

Kategorie H16B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
331211 Toman Filip ABM 9309 B KOB MOIRA Brno 219256 Obrátil Štěpán ABM 9409 B KOB MOIRA Brno 416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 A KOB MOIRA Brno 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 A POBO Opava,Přátele orientačního běhu 995871 Schuster Marek AOP 9303 A POBO Opava,Přátele orientačního běhu 49493 Lacina Jakub KSU 9303 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49303 Lacina Lukáš KSU 9304 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B SKOB Ostrava 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 B Sokol Ptení 416083 Pěček Martin SKM 9301 B KOB Směr Kroměříž 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B KOB Směr Kroměříž 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B KOB Směr Kroměříž 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B TJ Slezan Opava 224905 Šincl Jiří SSU 9404 B SK Severka Šumperk 301698 Horvát Petr SSU 9442 B SK Severka Šumperk 1007346 Skyva Petr STE 9307 B SK SKI-OB Šternberk 4647 Német Kryštof STE 9308 B SK SKI-OB Šternberk 49365 Argaláš Michal TRI 9301 A TJ TŽ Třinec 416051 Schäfer Jan TZL 9301 B SKOB Zlín 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B SKOB Zlín 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B SKOB Zlín 886717 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B SKOB Zlín 416144 Korčák Jakub TZL 9403 A SKOB Zlín 330655 Láznička Jan TZL 9405 A SKOB Zlín 53121 Kratochvíl Jindřich VIC 9412 B OB Vizovice, občanské sdružení

Kategorie H16C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
416077 Kavan Jiří SKM 9402 C KOB Směr Kroměříž ? Srovnal Jan SSU 9405 C SK Severka Šumperk 420402 Hálek Matěj UOL 9311 C SK Univerzity Palackého Olomouc 352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C SK Univerzity Palackého Olomouc 352319 Kvapil Ladislav ZLH 9301 C TJ Zlaté Hory

Kategorie H18B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
995859 Hrobař Štěpán ABM 9106 A KOB MOIRA Brno 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A KOB MOIRA Brno 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A KOB MOIRA Brno 553459 Peřinka Jan AOP 9101 B POBO Opava,Přátele orientačního běhu 49430 Melecký Karel AOP 9102 B POBO Opava,Přátele orientačního běhu 995870 Sýkora Jan AOP 9201 A POBO Opava,Přátele orientačního běhu 52945 Fousek Jan AOV 9101 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní 303921 Jendželovský Marek AOV 9201 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní 253128 Šidík Petr AOV 9204 B Oddíl aktivního pohybu TJ Baní 301583 Seitler Milan ASU 9148 B Magnus Orienteering 352304 Ostřanský Filip ASU 9243 B Magnus Orienteering 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 B TJ Slovan Luhačovice 416056 Semela Jakub LCE 9103 C TJ Slovan Luhačovice 331424 Svízela Vojtěch LCE 9105 B TJ Slovan Luhačovice 51504 Valenta Jiří LCE 9201 A TJ Slovan Luhačovice 886716 Hubáček Michal LCE 9301 A TJ Slovan Luhačovice 53823 Dvorský Václav SKM 9101 B KOB Směr Kroměříž 416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A TJ TŽ Třinec 301582 Verlík Jan TRI 9205 B TJ TŽ Třinec 301422 Švirák Ondřej TUR 9102 A OOB TJ Turnov 246835 Matuš Martin TZL 9102 B SKOB Zlín 416064 Benroth Martin TZL 9206 A SKOB Zlín 505127 Wojnowicz Marek UTI C UKS Tukan Iwiny 504408 Madej Mateusz UTI C UKS Tukan Iwiny 504407 Pachnik Wojciech UTI C UKS Tukan Iwiny 502201 Mistal Jędrzej WWK 91 C WKS Wawel Krakov 232343 Kazda Adam ZBM 9104 C SK Žabovřesky Brno 52583 Křeček Jan ZPV 9111 B KOB Železárny Prostějov 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 A KOB Železárny Prostějov

Kategorie H18C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
229701 Jílek Jakub KSU 9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

Kategorie H20B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52712 Věžník Antonín ADA 9001 B TJ Spartak Adamov 49438 Melecký Martin AOP 9001 A POBO Opava,Přátele orientačního běhu 920692 Legerski Martin ASU 9003 B Magnus Orienteering 52534 Žák Martin JPV 9009 C SK Prostějov 53670 Janů Zdeněk KSU 9045 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 515424 Slezák Jiří LCE 9001 B TJ Slovan Luhačovice 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 C TJ Slovan Luhačovice 301284 Šesták Jakub RBK 9001 A SK Radioklub Blansko 52343 Schäfer Martin TZL 9009 B SKOB Zlín 246838 Beran Jan TZL 9016 B SKOB Zlín 330573 Žák Marek VBM 8903 B VSK MZLU Brno 4671 Tesař Jan VRB 9000 B SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem 51956 Šnajdr Jakub VRB 9001 B SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem 52479 Pernica Jiří VRB 9002 B SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem

Kategorie H21B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 995843 Schuster Martin AOP 6502 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 51316 Valík Luděk AOP 7101 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 52844 Ježek Tomáš ASU 8419 C Magnus Orienteering 920666 Navrátil Tomáš ASU 8817 C Magnus Orienteering 307266 Oľhava Rastislav ASU 8949 C Magnus Orienteering 515468 Fiala Jan BBM 7205 C BETA Ursus Orienteering 53775 Kolek Petr DOB 7501 C KOB Dobruška 52858 Kokojan David JPV 8535 C SK Prostějov 336795 Kalous Antonín KON 7708 C KOB Konice 8908 Krtička Jan KON 7931 C KOB Konice 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C TJ Loko Krnov 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52678 Hubáček Josef LCE 6127 R TJ Slovan Luhačovice 253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C TJ Slovan Luhačovice 995852 Hanslian David LCE 7835 C TJ Slovan Luhačovice 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C TJ Slovan Luhačovice 52706 Cahel Marek LCE 8803 R TJ Slovan Luhačovice 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 A TJ Slovan Luhačovice 9282 Fukátko Jan LPU 8105 C OK Lokomotiva Pardubice 232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C SKOB Ostrava 995892 Otruba Marek PLU 7417 C TJ Sokol Plumlov 52482 Otruba Karel PLU 7917 C TJ Sokol Plumlov 811213 Daněk Roman SBK 7541 C KOB Start Blansko 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C KOB Směr Kroměříž 52210 Nejedlý Luděk SKM 7601 C KOB Směr Kroměříž 49344 Kuča Petr SOP 8606 C TJ Slezan Opava 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C SK SKI-OB Šternberk 52520 Skyva Petr STE 6501 C SK SKI-OB Šternberk 232327 Petřivalský Marek STE 6907 C SK SKI-OB Šternberk 52510 Janků Marek STE 7102 C SK SKI-OB Šternberk 52513 Mlejnek Pavel STE 7403 C SK SKI-OB Šternberk 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C TJ Tesla Brno 52576 Strachota Petr TJN 8700 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou 500587 Špacír Jan UOL 8805 C SK Univerzity Palackého Olomouc 53335 Vyoral Jan VIC 7615 C OB Vizovice, občanské sdružení 762400 Marek Martin VIC 7624 C OB Vizovice, občanské sdružení 52349 Panovec Jan VIC 8931 C OB Vizovice, občanské sdružení 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C VSK VŠB TU Ostrava 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C VSK VŠB TU Ostrava 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C VSK VŠB TU Ostrava 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C VSK VŠB TU Ostrava 51932 Klech Richard VRB 7201 R SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C SK Žabovřesky Brno

Kategorie H21CK

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
920688 Fátor Jan ASU 7907 C Magnus Orienteering 920689 Suchý Matěj ASU 8942 B Magnus Orienteering 52744 Špičák František CEL 5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 8825 Zapletal Jaroslav PTE 8526 C Sokol Ptení 8838 Vítek Michal PTE 9031 C Sokol Ptení 52201 Rytíř Michal SKM 7325 C KOB Směr Kroměříž 52222 Vintr Radek TZL 7701 C SKOB Zlín 53311 Chloupek Tomáš VBM 8404 C VSK MZLU Brno 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C OB Vizovice, občanské sdružení

Kategorie H21CL

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Tomášek Petr NRG 80 C Neregistrovaní 52430 Jirka Michal PTE 8403 C Sokol Ptení 301233 Velička Jan VRB 8504 C SK při gymnáziu Vrbno pod Pradědem

Kategorie H35B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
229388 Pavlík Radek ASU 6849 C Magnus Orienteering 553435 Kunz Martin BBM 7101 C BETA Ursus Orienteering 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C SKOB Frýdek - Místek 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C Sokol Holešov 52700 Slezák Libor LCE 6207 C TJ Slovan Luhačovice 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C TJ Slovan Luhačovice 52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C TJ Slovan Luhačovice 553457 Vavrys Petr LCE 6413 C TJ Slovan Luhačovice 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C TJ Slovan Luhačovice 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C TJ Slovan Luhačovice 232412 Šarman Radim MOV 6201 C SKOB Ostrava 232417 Holec Honza MOV 6701 C SKOB Ostrava 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C SKOB Ostrava 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C SKOB Ostrava 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C SKOB Ostrava 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C KOB Směr Kroměříž 52512 Maťátko, Miloslav STE 6703 C SK SKI-OB Šternberk 53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C SKOB Zlín 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C SKOB Zlín 53368 Láznička Robert TZL 6309 C SKOB Zlín 887009 Biederman Pawel WWK 71 C WKS Wawel Krakov

Kategorie H35C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51907 Zítka Jiří ABR 6201 C A-team Bruntál 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C A-team Bruntál 51752 Mutinský Viktor HVC 6503 C SK Hlinsko 361996 Vlach Josef KON 6431 C KOB Konice 420450 Smrček Petr KSU 7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C Sokol Ptení 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C SK Univerzity Palackého Olomouc 301553 Horčička Petr UOL 7007 C SK Univerzity Palackého Olomouc

Kategorie H40B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
232736 Mokrý Jan ABM 6611 C KOB MOIRA Brno 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C KOB MOIRA Brno 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C SKOB Baník Havířov 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C SKOB Baník Havířov 303932 Krhut Libor HAV 6302 C SKOB Baník Havířov 301221 Koláček Pavel HAV 6402 C SKOB Baník Havířov 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C Sokol Holešov 52588 Soldán Vladimír JPV 6526 C SK Prostějov 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C KOB Konice 500581 Hlava Miroslav KON 6515 C KOB Konice 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C TJ Loko Krnov 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C SKOB Bruntál 331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C KOB Směr Kroměříž 53265 Holík Marek TBM 6507 C TJ Tesla Brno 8656 Kantor Roman TRI 6501 C TJ TŽ Třinec 222885 Pachnik Dariusz UTI C UKS Tukan Iwiny 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C VSK MZLU Brno 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C OB Vizovice, občanské sdružení 52585 Fajkus Tomáš ZPV 6315 C KOB Železárny Prostějov 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C KOB Železárny Prostějov 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C TJ Zbrojovka Vsetín

Kategorie H45B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51882 Kolář Rudolf ASU 6301 C Magnus Orienteering 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C SK Prostějov 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C SK Prostějov 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C KOB Konice ? Jaroš Vojtěch KSH C TJ Kašperské Hory 53649 Janů Zdeněk KSU 5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C Jiskra Otrokovice 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C KOB Směr Kroměříž 8660 Prokop Lubomír TRI 6001 C TJ TŽ Třinec 53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C TJ TŽ Třinec 53221 Hirš Libor VBM 6000 C VSK MZLU Brno 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C VSK MZLU Brno 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie H45C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
7854 Bucký Josef ABR 6001 C A-team Bruntál ? Ženčák Jaroslav OA C ASPV OA šumperk 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C TJ Sokol Plumlov 330683 Kavan Luboš SKM 6301 C KOB Směr Kroměříž 53420 Malysa Ján SOP 5102 C TJ Slezan Opava 53389 Maliňák Josef SVS 5501 C Orientklub Vsetín 52441 Janošík Antonín UOL 5201 C SK Univerzity Palackého Olomouc 51515 Kršák Karel VIC 5902 C OB Vizovice, občanské sdružení 416098 Zachař Zdeněk ZLH 5902 C TJ Zlaté Hory

Kategorie H50B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C TJ Spartak Adamov 8811 Pavelek Luděk AOP 5801 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 52632 Peths Pavel KRN 5801 C TJ Loko Krnov 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C TJ Loko Krnov 52425 Poklop Lubomír LOL 5601 C SK OK Olomouc 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C SKOB Ostrava 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C SKOB Ostrava 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C TJ Opava 53804 Štěpáník Otakar OTK 5707 C Jiskra Otrokovice 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C SKOB Bruntál 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C TJ Slezan Opava 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C TJ Slezan Opava 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C TJ Tesla Brno 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C SKOB Zlín 53341 Háj Bohumil TZL 5601 C SKOB Zlín 53370 Krajča Pavel TZL 5705 C SKOB Zlín 895240 Podsiadly Leszek WWK 5501 C WKS Wawel Krakov 412266 Gracjasz Jan WWK 5502 C WKS Wawel Krakov 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie H55B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C SKOB Frýdek - Místek 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C KOB Směr Kroměříž 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C TJ Slezan Opava 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C SK SKI-OB Šternberk 53295 Sponar Jan TBM 5004 C TJ Tesla Brno 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C SKOB Zlín 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C SKOB Zlín 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C SK Univerzity Palackého Olomouc

Kategorie H55C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
352315 Richter Rudolf ADA 5113 C TJ Spartak Adamov 52518 Skoupý Kamil STE 4501 C SK SKI-OB Šternberk 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C SK Univerzity Palackého Olomouc

Kategorie H60B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
416088 Peška Antonín HLV 4801 C Sokol Holešov 51939 Klech Josef HOB 4701 C SKOB HOBES Horní Benešov 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C TJ Opava 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C SKOB Bruntál 51904 Blažek Václav SBR 4701 C SKOB Bruntál 49651 Bauer Emil VBM 4410 C VSK MZLU Brno 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C VSK MZLU Brno 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C VSK MZLU Brno 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C TJ Zlaté Hory

Kategorie H65B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C TJ Opava 425533 Láznička Alois TZL 3613 C SKOB Zlín 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C KOB Železárny Prostějov 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C TJ Zbrojovka Vsetín

Kategorie H65C

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
9577 Starý Břetislav BOV 4402 C TJ Baník Ostrava OKD 52529 Čermák Miloslav UOL 4101 C SK Univerzity Palackého Olomouc

Kategorie H70B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C KOB Železárny Prostějov 416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C TJ Zbrojovka Vsetín

Kategorie H75B

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52026 Šauman Václav LBM 3026 C TJ Lokomotiva-Ingstav Brno 52536 Uhmann Hubert SSU 2600 C SK Severka Šumperk 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C SKOB Zlín

Kategorie HDR

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
49285 Richterová Julie ADA 0351 C TJ Spartak Adamov 418625 Pavelková Ema AOP 0051 C POBO Opava,Přátele orientačního běhu ? Prudík Lukáš ASU 0047 C Magnus Orienteering ? Žoužela Tomáš ASU 0149 C Magnus Orienteering ? Plhal Jakub ASU 0222 C Magnus Orienteering 49470 Svobodová Barbora BFM 0151 C SKOB Frýdek - Místek 53654 Reichl Martin KSU 0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52617 Mareček Karel KSU 0303 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk ? Škop Jan KSU 0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 416066 Bencúr Eliáš LCE 0301 C TJ Slovan Luhačovice 52741 Pihýr Daniel PTE C Sokol Ptení 52740 Jurníčková Nikol PTE C Sokol Ptení 425520 Zvoníček Jiří SKM 0101 C KOB Směr Kroměříž 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C KOB Směr Kroměříž 53817 Halma Dominik SKM 0401 C KOB Směr Kroměříž ? Hedrich Jan SSU C SK Severka Šumperk 52502 Janků Martin STE 0404 C SK SKI-OB Šternberk 52294 Tomanek Lukáš STE 05 C SK SKI-OB Šternberk 8585 Podmolík Jonáš TZL 0001 C SKOB Zlín ? Hálková Eliška UOL C SK Univerzity Palackého Olomouc ? Pěčonka Zdeněk ZLH 0201 C TJ Zlaté Hory ? Vašinková Halka ZLH 0251 C TJ Zlaté Hory 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie P

18.04.2009 Mistrovství Moravy - klasická trať - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:35

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
361974 Obrátil Miroslav ABM 6502 C KOB MOIRA Brno 52057 Otrusinová Helena ABM 7054 C KOB MOIRA Brno 232872 Otrusina Jan ABM 9210 C KOB MOIRA Brno ? Klečka Vít HAV C SKOB Baník Havířov ? Klečka Quido HAV C SKOB Baník Havířov ? Kalousová Eva KON C KOB Konice 515427 Vlachová Olga KON 6969 C KOB Konice ? Toman Jakub KON 9325 C KOB Konice ? Šmehlíková Zuzana KSU 9501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk ? Švec Jaromír NRG 1 C Neregistrovaní 301573 Hejlová Soňa PTE 7371 C Sokol Ptení 53380 Sasýnová Radka ZVS 7750 C TJ Zbrojovka Vsetín

 [s]