Mistrovství Moravy 2009

Žebříček B Morava - klasická trať - 18. 4. 2009

Český pohár štafet, Česká liga klubů (C) - 19. 4. 2009

aktualizováno: 27. 8. 16:41

Kategorie D105

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? HLV C Sokol Holešov ? KON C KOB Konice ? LCE C TJ Slovan Luhačovice ? TRI C TJ TŽ Třinec ? TZL C SKOB Zlín ? ZPV C KOB Železárny Prostějov

Kategorie D14

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? LCE C TJ Slovan Luhačovice ? SSU C SK Severka Šumperk

Kategorie D18

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? ABM C KOB MOIRA Brno ? AOP C POBO Opava,Přátele orientačního běhu ? AOP C POBO Opava,Přátele orientačního běhu ? KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk ? LCE C TJ Slovan Luhačovice ? LTU C Lokomotiva Trutnov ? TRI C TJ TŽ Třinec ? TRI C TJ TŽ Třinec ? TZL C SKOB Zlín ? TZL C SKOB Zlín ? UOL C SK Univerzity Palackého Olomouc ? WWK C WKS Wawel Krakov

Kategorie D21

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? ASU C Magnus Orienteering ? DOB C KOB Dobruška ? KON C KOB Konice ? LCE C TJ Slovan Luhačovice ? SSU C SK Severka Šumperk ? UOL C SK Univerzity Palackého Olomouc ? VIC C OB Vizovice, občanské sdružení

Kategorie DH12

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? ABM C KOB MOIRA Brno ? BBM C BETA Ursus Orienteering 52723 Kočí Josef KON 9824 C KOB Konice ? SSU C SK Severka Šumperk ? SSU C SK Severka Šumperk ? TRI C TJ TŽ Třinec ? TZL C SKOB Zlín ? TZL C SKOB Zlín ? ZLH C TJ Zlaté Hory

Kategorie H105

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? BBM C BETA Ursus Orienteering ? KON C KOB Konice ? LCE C TJ Slovan Luhačovice ? STE C SK SKI-OB Šternberk

Kategorie H14

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? ASU C Magnus Orienteering ? BBM C BETA Ursus Orienteering ? BBM C BETA Ursus Orienteering ? JPV C SK Prostějov ? LCE C TJ Slovan Luhačovice ? SSU C SK Severka Šumperk ? TZL C SKOB Zlín

Kategorie H140

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? HLV C Sokol Holešov ? KON C KOB Konice ? TRI C TJ TŽ Třinec ? TZL C SKOB Zlín ? VBM C VSK MZLU Brno ? WWK C WKS Wawel Krakov ? ZLH C TJ Zlaté Hory ? ZPV C KOB Železárny Prostějov

Kategorie H18

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? ABM C KOB MOIRA Brno ? ABM C KOB MOIRA Brno ? AOP C POBO Opava,Přátele orientačního běhu ? AOP C POBO Opava,Přátele orientačního běhu ? KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk ? LCE C TJ Slovan Luhačovice ? LCE C TJ Slovan Luhačovice ? LTU C Lokomotiva Trutnov ? SSU C SK Severka Šumperk ? TRI C TJ TŽ Třinec ? TZL C SKOB Zlín ? TZL C SKOB Zlín ? TZL C SKOB Zlín ? UTI C UKS Tukan Iwiny ? ZPV C KOB Železárny Prostějov

Kategorie H21

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? AOP C POBO Opava,Přátele orientačního běhu ? ASU C Magnus Orienteering ? ASU C Magnus Orienteering ? DOB C KOB Dobruška ? LCE C TJ Slovan Luhačovice ? LCE C TJ Slovan Luhačovice ? PLU C TJ Sokol Plumlov ? SRK C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou ? TJN C TJ Tatran Jablonec nad Nisou ? VIC C OB Vizovice, občanské sdružení ? VIC C OB Vizovice, občanské sdružení ? VOV C VSK VŠB TU Ostrava

Kategorie MIX

19.04.2009 Mistrovství Moravy 2009 - štafety - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 13.04.2009   23:42

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? ABM C KOB MOIRA Brno ? AOP C POBO Opava,Přátele orientačního běhu ? OOP C TJ Opava 8849 Vítková Lucie PTE 9474 C Sokol Ptení ? SVS C Orientklub Vsetín ? TRI C TJ TŽ Třinec ? TZL C SKOB Zlín ? UTI C UKS Tukan Iwiny ? WWK C WKS Wawel Krakov

 [s]